Osaühing Costech Microanalytical
Registrisse kantud 10619829Osaühing Costech Microanalytical (registrikood 10619829) on 1999. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine (EMTAK 26511). 2025. aasta müügitulu oli 50 535 eurot ja puhaskasum -94 826 eurot, bilansimaht 1 302 523 eurot. Juhatuse liige on Viktor Buts. Maksuvõlg on 7 246,03 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.1999 (26 a 9 k) · Rahumäe tee 6a, Tallinn, 13415
Registriandmed KMKR EE100588532 · osakapital 51 900 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100588532
- Osakapital
- 51 900 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -187,6 % | 2024: -65,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -30,4 % | 2024: -36,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,9 % | 2024: 41,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −77,8 % | 2024: −52,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −45,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 535 | 227 635 | 475 295 | 591 155 | 837 081 | 1 041 016 | 1 019 744 |
| Puhaskasum | -94 826 | -149 674 | -189 935 | -92 361 | 55 098 | 80 479 | 69 840 |
| Käibevara | 738 178 | 383 497 | 358 972 | 439 628 | 445 623 | 378 465 | 281 314 |
| Põhivara | 564 345 | 600 958 | 637 716 | 650 216 | 659 899 | 691 503 | 723 061 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 302 523 | 984 455 | 996 688 | 1 089 844 | 1 105 522 | 1 069 968 | 1 004 375 |
| Kohustised kokku | 990 775 | 577 881 | 440 440 | 343 661 | 266 978 | 286 522 | 301 408 |
| Omakapital | 311 748 | 406 574 | 556 248 | 746 183 | 838 544 | 783 446 | 702 967 |
| Kasumimarginaal | -187,6 % | -65,8 % | -40,0 % | -15,6 % | 6,6 % | 7,7 % | 6,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 738 178 € · 56,7 %
- Põhivara 564 345 € · 43,3 %
- Lühiajalised kohustised 189 742 € · 14,6 %
- Pikaajalised kohustised 801 033 € · 61,5 %
- Omakapital 311 748 € · 23,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 39 581 € | 32 236 € | 4 449 € | 12 |
| II kv 2026 | 19 873 € | 20 603 € | 40 577 € | 12 |
| I kv 2026 | 25 795 € | 27 384 € | 36 149 € | 13 |
| IV kv 2025 | 18 543 € | 18 894 € | 8 366 € | 12 |
| III kv 2025 | 26 623 € | 27 984 € | 10 094 € | 13 |
| II kv 2025 | 28 023 € | 29 444 € | 9 230 € | 13 |
| I kv 2025 | 29 871 € | 30 674 € | 41 316 € | 13 |
| IV kv 2024 | 29 441 € | 30 334 € | 6 380 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 194 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 745 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 889,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 483 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 722 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 7 246,03 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 500 000 €
- 26. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 11 175 €
- 44. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 4 211 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 799 | 10 412 |
| Müük avalikule sektorile | 5 377 | 8 372 |
| Toetused kokku | 5 799 | 10 412 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Maaelu Teadmuskeskus · maksed 5 377 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 4 382 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 417 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Keemialabori väikeseadmete sh seadmete kuluosade, varuosade ja tarvikute ostmine Virumaa kolledžile 500 000 €Tallinna Tehnikaülikool · 13.04.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 7246.03 €
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10045683 / 15
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10045683 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10045683 / 13
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 10045683 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10045683 / 11
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10045683 / 10
-
17.02.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10045683 / 9
-
21.01.2014Muutmiskanne Ä 10045683 / 8
-
05.11.2013Muutmiskanne Ä 10045683 / 7
-
04.11.2013Muutmiskanne Ä 10045683 / M1
-
04.06.2012Muutmiskanne Ä 10045683 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |