osaühing Strobus
Registrisse kantud 10629710osaühing Strobus (registrikood 10629710) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 994 288 eurot ja puhaskasum 22 656 eurot, bilansimaht 1 393 776 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ahti Luts. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ahti Luts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2000 (26 a 7 k) · Tähe tn 106a, Tartu linn, 51013
Registriandmed KMKR EE100604571 · osakapital 10 226 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100604571
- Osakapital
- 10 226 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,8 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,0 % | 2024: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −31,7 % | 2024: −5,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 994 288 | 1 455 324 | 1 535 737 | 2 094 226 | 2 039 282 | 1 372 361 | 1 107 501 |
| Puhaskasum | 22 656 | 16 703 | 20 016 | 122 614 | 69 854 | 34 780 | 9 263 |
| Käibevara | 425 827 | 585 053 | 587 811 | 591 279 | 824 415 | 734 319 | 605 662 |
| Põhivara | 967 949 | 945 397 | 1 070 937 | 1 204 149 | 797 809 | 855 358 | 1 064 677 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 393 776 | 1 530 450 | 1 658 748 | 1 795 428 | 1 622 224 | 1 589 677 | 1 670 339 |
| Kohustised kokku | 153 045 | 277 526 | 216 962 | 295 900 | 199 878 | 200 765 | 269 855 |
| Omakapital | 1 240 731 | 1 252 924 | 1 441 786 | 1 499 528 | 1 422 346 | 1 388 912 | 1 400 484 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 1,1 % | 1,3 % | 5,9 % | 3,4 % | 2,5 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 425 827 € · 30,6 %
- Põhivara 967 949 € · 69,4 %
- Lühiajalised kohustised 82 721 € · 5,9 %
- Pikaajalised kohustised 70 324 € · 5,0 %
- Omakapital 1 240 731 € · 89,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 750 069 €
-
0220 Metsavarumine 197 029 €
-
46211 Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük 28 968 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 18 222 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 943 € | 11 061 € | 166 405 € | 6 |
| II kv 2026 | 24 325 € | 13 750 € | 245 080 € | 6 |
| I kv 2026 | 33 418 € | 11 709 € | 280 277 € | 6 |
| IV kv 2025 | 19 616 € | 11 972 € | 198 245 € | 6 |
| III kv 2025 | 30 197 € | 14 192 € | 231 361 € | 6 |
| II kv 2025 | 41 668 € | 13 197 € | 363 110 € | 6 |
| I kv 2025 | 45 328 € | 12 681 € | 274 359 € | 6 |
| IV kv 2024 | 43 994 € | 12 505 € | 407 057 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 981 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 687 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 468 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 182 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ahti Luts
- Varsa 16 OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Kasekeskus Osanik
- MTÜ Universal Exports Tegelik kasusaaja
- EBATSUUGA OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Varsa 16 OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 46 900 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Varsa 16 OÜ 100 %
Skeem
LEI 8945003VCJLKOW3NNY33
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 31,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 122 |
| Toetused kokku | 122 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Keskkonnainvesteeringute Keskus · toetus 122 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.07.2026Muutmiskanne Ä 20018102 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20018102 / 9
-
21.02.2018Muutmiskanne Ä 20018102 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20018102 / 7
-
20.01.2011Muutmiskanne Ä 20018102 / 6
-
18.01.2011Muutmiskanne Ä 20018102 / M3
-
14.01.2011Muutmiskanne Ä 20018102 / M2
-
09.03.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20018102 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 18102 / 4
-
13.09.2005Muutmiskanne Ä 18102 / 3
-
26.08.2005Muutmiskanne Ä 18102 / M1
-
19.11.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 18102 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |