Osaühing STEMMA
Registrisse kantud 10633731Osaühing STEMMA (registrikood 10633731) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammispää küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 604 149 eurot ja puhaskasum 88 983 eurot, bilansimaht 1 155 628 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Tomson. Juhatuse liikmed on Tarmo Tomson, Sirle Tomson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2000 (26 a 6 k) · Nõmme, Tammispää küla, 42006
Registriandmed KMKR EE100608687 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100608687
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,7 % | 2024: -18,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,2 % | 2024: -5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,3 % | 2024: 43,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +287,3 % | 2024: +14,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +52,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 604 149 | 155 990 | 136 177 | 194 251 | 152 055 | 72 560 | 155 263 |
| Puhaskasum | 88 983 | -28 585 | 16 747 | 69 664 | 68 236 | 17 430 | 53 976 |
| Käibevara | 175 270 | 142 961 | 73 305 | 53 196 | 39 097 | 32 951 | 52 326 |
| Põhivara | 980 358 | 1 095 575 | 538 727 | 521 779 | 476 840 | 393 553 | 371 553 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 155 628 | 1 238 536 | 612 032 | 574 975 | 515 937 | 426 504 | 423 879 |
| Kohustised kokku | 528 211 | 700 102 | 45 013 | 24 703 | 35 329 | 14 131 | 28 937 |
| Omakapital | 627 417 | 538 434 | 567 019 | 550 272 | 480 608 | 412 373 | 394 942 |
| Kasumimarginaal | 14,7 % | -18,3 % | 12,3 % | 35,9 % | 44,9 % | 24,0 % | 34,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 175 270 € · 15,2 %
- Põhivara 980 358 € · 84,8 %
- Lühiajalised kohustised 304 938 € · 26,4 %
- Pikaajalised kohustised 223 273 € · 19,3 %
- Omakapital 627 417 € · 54,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 355 815 €
-
02201 Metsavarumine 246 808 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 1 526 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 329 € | 7 224 € | 70 896 € | 4 |
| II kv 2026 | 36 418 € | 9 408 € | 237 231 € | 4 |
| I kv 2026 | 47 170 € | 10 902 € | 235 648 € | 5 |
| IV kv 2025 | 44 965 € | 12 865 € | 232 047 € | 5 |
| III kv 2025 | 17 246 € | 8 762 € | 95 841 € | 5 |
| II kv 2025 | 30 434 € | 11 736 € | 152 705 € | 5 |
| I kv 2025 | 0 € | 2 524 € | 79 691 € | 5 |
| IV kv 2024 | 11 169 € | 2 294 € | 96 900 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 776 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 408 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 86,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 23 632 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 158 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 tasutud
- 07.10.2026 1 373,22 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Tomson
- OÜ Parika MT Tegelik kasusaaja
- OÜ Šotlane Juhatuse liige
- Metsakrõll OÜ Juhatuse liige
-
Sirle Tomson
- Tammispää Külaselts Tegelik kasusaaja
- OÜ Šotlane Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõmme, Tammispää küla, 42006
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 14,7 %
- 16. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 88 983 €
- 16. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 1 155 628 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 509 | 4 119 |
| Toetused kokku | 2 509 | 4 119 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 509 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 05.09.2024 · ühispakkumus · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 1373.22 €
-
27.01.2026Muutmiskanne Ä 20026936 / 11
-
03.07.2025Muutmiskanne Ä 20026936 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20026936 / 9
-
04.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20026936 / 8
-
28.04.2018Muutmiskanne Ä 20026936 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20026936 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20026936 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20026936 / 4
-
02.12.2011Muutmiskanne Ä 20026936 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 26936 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |