Osaühing FIRETEK
Registrisse kantud 10642260Osaühing FIRETEK (registrikood 10642260) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2025. aasta müügitulu oli 7 009 124 eurot ja puhaskasum 89 062 eurot, bilansimaht 2 709 763 eurot. Juhatuse liige on Georg Kangur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2000 (26 a 8 k) · Pae tn 21, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE100597390 · osakapital 2 568 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100597390
- Osakapital
- 2 568 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,1 % | 2024: 11,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,4 % | 2024: 69,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −11,6 % | 2024: −7,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 009 124 | 7 930 554 | 8 613 477 | 4 843 578 | 4 764 890 | 4 829 678 | 5 683 889 |
| Puhaskasum | 89 062 | 182 111 | 694 360 | -208 482 | 70 188 | 104 728 | 844 316 |
| Käibevara | 2 605 981 | 2 273 955 | 2 603 667 | 1 468 694 | 1 667 773 | 1 392 639 | 1 468 544 |
| Põhivara | 103 782 | 124 738 | 119 395 | 493 108 | 495 133 | 613 322 | 624 149 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 709 763 | 2 398 693 | 2 723 062 | 1 961 802 | 2 162 906 | 2 005 961 | 2 092 693 |
| Kohustised kokku | 964 472 | 742 464 | 1 248 944 | 802 436 | 724 434 | 521 887 | 551 438 |
| Omakapital | 1 745 291 | 1 656 229 | 1 474 118 | 1 159 366 | 1 438 472 | 1 484 074 | 1 541 255 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2,3 % | 8,1 % | -4,3 % | 1,5 % | 2,2 % | 14,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 605 981 € · 96,2 %
- Põhivara 103 782 € · 3,8 %
- Lühiajalised kohustised 964 472 € · 35,6 %
- Omakapital 1 745 291 € · 64,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43222 Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus põhitegevus 5 213 355 €
-
33191 Muude seadmete remont ja hooldus 1 137 054 €
-
71121 Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 386 920 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 271 795 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 541 941 € | 202 927 € | 2 236 040 € | 49 |
| II kv 2026 | 455 715 € | 195 918 € | 2 282 777 € | 51 |
| I kv 2026 | 453 783 € | 202 876 € | 1 862 703 € | 50 |
| IV kv 2025 | 502 161 € | 215 138 € | 2 118 225 € | 50 |
| III kv 2025 | 526 261 € | 214 465 € | 2 663 189 € | 54 |
| II kv 2025 | 474 824 € | 213 385 € | 2 328 965 € | 55 |
| I kv 2025 | 390 503 € | 204 392 € | 1 799 879 € | 55 |
| IV kv 2024 | 493 751 € | 176 863 € | 2 494 538 € | 55 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 180 647 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 67 642 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 745 347 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 655 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Georg Kangur
- OÜ Firetek Real Estate Osanik
- Pae 21 Kaasomanike Ühisus Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ Firetek Real Estate 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 35,6 %
- 25. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 7 009 124 €
- 44. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Ehitus (EMTAK 43) 5 tk
- 47. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 2 709 763 €
- 48. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 1 745 291 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 60 190 | 106 004 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- RIIGIKOGU (Riigikogu Kantselei) · maksed 10 805 €
- Eesti Rahvusringhääling · maksed 9 089 €
- Haapsalu Põhikool · maksed 6 896 €
- Maardu Linnavalitsus · maksed 6 805 €
- Tallinna Ülikool · maksed 6 551 €
- Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia · maksed 4 972 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.05.2025Kommertspandi avamiskanne K 10047295 / 15
-
02.05.2025Kommertspandi avamiskanne K 10047295 / M8
-
12.09.2024Muutmiskanne Ä 10047295 / 14
-
03.04.2024Muutmiskanne Ä 10047295 / 13
-
26.02.2024Muutmiskanne Ä 10047295 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10047295 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10047295 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10047295 / 9
-
07.09.2017Muutmiskanne Ä 10047295 / 8
-
04.09.2017Muutmiskanne Ä 10047295 / M5
-
02.08.2017Muutmiskanne Ä 10047295 / M4
-
24.07.2017Muutmiskanne Ä 10047295 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |