OSAÜHING DOLMAX
Registrisse kantud 10642774OSAÜHING DOLMAX (registrikood 10642774) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Loksa linn, tegevusala pakendamine (EMTAK 82921). 2025. aasta müügitulu oli 18 000 eurot ja puhaskasum -745 eurot, bilansimaht 16 325 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nikolay Ignatenko. Juhatuse liige on Nikolay Ignatenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2000 (26 a 8 k) · Kalurite tn 2, Loksa linn, 74805
Registriandmed KMKR EE100598014 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100598014
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Pakendamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,1 % | 2024: 13,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,7 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 40,7 | 2024: 69,3 |
| Müügitulu kasv | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 000 | 18 000 | 18 000 | 15 500 | 12 828 | 17 679 | 12 509 |
| Puhaskasum | -745 | 2 344 | 3 691 | 3 140 | 3 740 | -816 | -770 |
| Käibevara | 16 325 | 16 839 | 14 224 | 10 523 | 7 127 | 5 515 | 7 638 |
| Põhivara | 0 | 73 | 251 | 428 | 605 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 325 | 16 912 | 14 475 | 10 951 | 7 732 | 5 515 | 7 638 |
| Kohustised kokku | 401 | 243 | 150 | 317 | 238 | 1 761 | 3 068 |
| Omakapital | 15 924 | 16 669 | 14 325 | 10 634 | 7 494 | 3 754 | 4 570 |
| Kasumimarginaal | -4,1 % | 13,0 % | 20,5 % | 20,3 % | 29,2 % | -4,6 % | -6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 325 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 401 € · 2,5 %
- Omakapital 15 924 € · 97,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 40,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 279 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| II kv 2026 | 374 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| I kv 2026 | 777 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| IV kv 2025 | 200 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 500 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| II kv 2025 | 415 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 342 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
| IV kv 2024 | 471 € | 0 € | 4 500 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 93 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 500 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10047323 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10047323 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10047323 / 6
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 10047323 / 5
-
02.12.2011Muutmiskanne Ä 10047323 / 4
-
25.10.2011Muutmiskanne Ä 10047323 / M4
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 10047323 / M3
-
03.12.2009Muutmiskanne Ä 47323 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 47323 / 2
-
10.10.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 47323 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |