Enclave osaühing
Registrisse kantud 10642828Enclave osaühing (registrikood 10642828) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus (EMTAK 63101). 2025. aasta müügitulu oli 262 eurot ja puhaskasum -815 eurot, bilansimaht 2 647 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sten Feldman. Juhatuse liige on Sten Feldman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2000 (26 a 8 k) · Keava tn 4, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE101431329 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101431329
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -311,1 % | 2024: -411,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,4 % | 2024: -41,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,0 | 2024: 15,8 |
| Müügitulu kasv | +2,3 % | 2024: −95,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 | 256 | 5 888 | 570 | 378 | 597 | 485 |
| Puhaskasum | -815 | -1 053 | 4 635 | -3 014 | -3 404 | -3 776 | -1 936 |
| Käibevara | 2 508 | 2 448 | 3 387 | 2 626 | 751 | 286 | 2 037 |
| Põhivara | 139 | 237 | 335 | 82 | 1 898 | 4 825 | 6 190 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 647 | 2 685 | 3 722 | 2 708 | 2 649 | 5 111 | 8 227 |
| Kohustised kokku | 132 | 155 | 1 138 | 110 | 86 | 744 | 84 |
| Omakapital | 2 515 | 2 530 | 2 584 | 2 598 | 2 563 | 4 367 | 8 143 |
| Kasumimarginaal | -311,1 % | -411,3 % | 78,7 % | -528,8 % | -900,5 % | -632,5 % | -399,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 508 € · 94,7 %
- Põhivara 139 € · 5,3 %
- Lühiajalised kohustised 132 € · 5,0 %
- Omakapital 2 515 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 66 € | 0 € | 2 515 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 276 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKeava tn 4, Tallinn, 11312
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10044652 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10044652 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10044652 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10044652 / 5
-
17.01.2012Muutmiskanne Ä 10044652 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 44652 / 3
-
13.01.2006Muutmiskanne Ä 44652 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |