Osaühing Interactive Brokers Software Services Estonia
Registrisse kantud 10648073Osaühing Interactive Brokers Software Services Estonia (registrikood 10648073) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 9 472 700 eurot ja puhaskasum 1 102 222 eurot, bilansimaht 4 459 175 eurot. Ettevõtte ainuomanik on IBG LCC. Juhatuse liige on Jüri Udre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2000 (26 a 7 k) · Madara tn 27a, Tallinn, 10612
Registriandmed KMKR EE100612220 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100612220
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,1 % | 2024: 32,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 2024: 73,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +12,3 % | 2024: +5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 472 700 | 8 432 883 | 8 032 844 | 6 585 328 | 4 975 639 | 3 882 998 | 3 145 200 |
| Puhaskasum | 1 102 222 | 786 842 | 780 137 | 708 230 | 120 632 | -53 219 | 25 963 |
| Käibevara | 4 152 946 | 2 978 814 | 2 804 909 | 2 157 472 | 1 166 220 | 772 974 | 238 734 |
| Põhivara | 306 229 | 348 893 | 248 993 | 206 162 | 195 123 | 167 908 | 91 722 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 459 175 | 3 327 707 | 3 053 902 | 2 363 634 | 1 361 343 | 940 882 | 330 456 |
| Kohustised kokku | 914 349 | 885 103 | 1 398 140 | 1 488 009 | 1 193 948 | 894 119 | 163 934 |
| Omakapital | 3 544 826 | 2 442 604 | 1 655 762 | 875 625 | 167 395 | 46 763 | 166 522 |
| Kasumimarginaal | 11,6 % | 9,3 % | 9,7 % | 10,8 % | 2,4 % | -1,4 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 152 946 € · 93,1 %
- Põhivara 306 229 € · 6,9 %
- Lühiajalised kohustised 914 349 € · 20,5 %
- Omakapital 3 544 826 € · 79,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 642 751 € | 677 656 € | 2 112 000 € | 87 |
| II kv 2026 | 649 472 € | 680 347 € | 2 023 700 € | 86 |
| I kv 2026 | 1 084 086 € | 1 148 943 € | 3 315 400 € | 86 |
| IV kv 2025 | 620 888 € | 647 401 € | 1 971 800 € | 86 |
| III kv 2025 | 629 310 € | 655 661 € | 2 103 300 € | 87 |
| II kv 2025 | 640 700 € | 666 883 € | 2 024 700 € | 87 |
| I kv 2025 | 1 025 071 € | 1 079 130 € | 3 152 100 € | 87 |
| IV kv 2024 | 555 145 € | 577 903 € | 1 785 200 € | 85 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 214 250 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 225 885 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 704 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 993 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side 7 tk
- 9. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 23,3 a
- 22. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 20,5 %
- 32. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 9 472 700 €
- 80. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side 9 472 700 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10047572 / 16
-
12.07.2019Muutmiskanne Ä 10047572 / 15
-
05.04.2019Muutmiskanne Ä 10047572 / 14
-
23.10.2018Muutmiskanne Ä 10047572 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10047572 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10047572 / 11
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10047572 / 10
-
23.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10047572 / M4
-
03.08.2010Muutmiskanne Ä 10047572 / 9
-
06.08.2009Muutmiskanne Ä 47572 / 8
-
27.07.2009Muutmiskanne Ä 47572 / 7
-
24.07.2009Muutmiskanne Ä 47572 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |