Osaühing Instigo Eesti
Registrisse kantud 10650874Osaühing Instigo Eesti (registrikood 10650874) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 8 397 eurot ja puhaskasum -113 710 eurot, bilansimaht 1 267 788 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anti Purre. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Anti Purre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2000 (26 a 7 k) · Kodu tn 26, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE100882364 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100882364
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1 354,2 % | 2023: -36,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,5 % | 2023: -4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,3 % | 2023: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2023: 33,7 |
| Müügitulu kasv | −94,6 % | 2023: −54,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −53,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 397 | 156 167 | 341 278 | 299 820 | 30 221 | 387 890 |
| Puhaskasum | -113 710 | -56 482 | 111 829 | 110 241 | -213 331 | 8 969 |
| Käibevara | 559 135 | 683 252 | 955 197 | 668 773 | 538 247 | 1 180 968 |
| Põhivara | 708 653 | 531 938 | 520 259 | 498 890 | 505 649 | 366 391 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 267 788 | 1 215 190 | 1 475 456 | 1 167 663 | 1 043 896 | 1 547 359 |
| Kohustised kokku | 186 593 | 20 284 | 224 068 | 28 104 | 14 578 | 304 710 |
| Omakapital | 1 081 195 | 1 194 906 | 1 251 388 | 1 139 559 | 1 029 318 | 1 242 649 |
| Kasumimarginaal | -1 354,2 % | -36,2 % | 32,8 % | 36,8 % | -705,9 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 559 135 € · 44,1 %
- Põhivara 708 653 € · 55,9 %
- Lühiajalised kohustised 186 593 € · 14,7 %
- Omakapital 1 081 195 € · 85,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 31 760 € | 0 |
| II kv 2026 | 69 € | 0 € | 22 390 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 11 507 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 175 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 315 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 135 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 156 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 8 642 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 587 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anti Purre
- INSTIGO ARSENAL OÜ Juhatuse liige
- Järva vald, Aravete alevik, Maarjamõisa tee 18 korteriühistu Juhatuse liige
- MASINA- JA SEADMERENT Osaühing Juhatuse liige
- VEEREPEALSE OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| INSTIGO ARSENAL OÜ | 100 % | 25 000 € | 02.09.2023 | 363 832 €2024 |
| MASINA- JA SEADMERENT Osaühing | 100 % | 10 000 € | 02.09.2023 | 23 031 €2024 |
| VEEREPEALSE OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
INSTIGO ARSENAL OÜ 100 %
-
VEEREPEALSE OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10047882 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10047882 / 9
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10047882 / 8
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10047882 / 7
-
16.02.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10047882 / M9
-
28.07.2011Muutmiskanne Ä 10047882 / 6
-
12.07.2011Muutmiskanne Ä 10047882 / M8
-
21.04.2010Muutmiskanne Ä 10047882 / 5
-
26.02.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 10047882 / M7
-
18.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 47882 / M6
-
13.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 47882 / M5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 47882 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 05.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |