Osaühing Avio
Registrisse kantud 10658315Osaühing Avio (registrikood 10658315) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine (EMTAK 58191). 2025. aasta müügitulu oli 34 259 eurot ja puhaskasum -23 099 eurot, bilansimaht 194 313 eurot. Juhatuse liikmed on Marge Aija, Ülo Mell. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2000 (26 a 5 k) · Roheline tn 19b, Pärnu linn, 80034
Registriandmed KMKR EE100618240 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100618240
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -67,4 % | 2024: -48,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,4 % | 2024: -6,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,1 | 2024: 41,9 |
| Müügitulu kasv | +10,8 % | 2024: +70,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +34,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 259 | 30 910 | 18 129 | 10 377 | 5 058 | 7 725 | 274 229 |
| Puhaskasum | -23 099 | -15 015 | -26 733 | -27 070 | -44 671 | -23 806 | 67 244 |
| Käibevara | 77 577 | 95 347 | 121 966 | 147 518 | 278 036 | 398 152 | 412 550 |
| Põhivara | 116 736 | 125 893 | 114 050 | 114 875 | 29 994 | 38 004 | 46 372 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 313 | 221 240 | 236 016 | 262 393 | 308 030 | 436 156 | 458 922 |
| Kohustised kokku | 8 570 | 2 278 | 2 039 | 1 665 | 232 | 3 688 | 2 651 |
| Omakapital | 185 743 | 218 962 | 233 977 | 260 728 | 307 798 | 432 468 | 456 271 |
| Kasumimarginaal | -67,4 % | -48,6 % | -147,5 % | -260,9 % | -883,2 % | -308,2 % | 24,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 77 577 € · 39,9 %
- Põhivara 116 736 € · 60,1 %
- Lühiajalised kohustised 8 570 € · 4,4 %
- Omakapital 185 743 € · 95,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
58191 Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine põhitegevus 30 124 €
-
58111 Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine 4 135 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 675 € | 2 989 € | 9 543 € | 3 |
| II kv 2026 | 1 650 € | 1 104 € | 5 730 € | 3 |
| I kv 2026 | 5 910 € | 2 420 € | 10 106 € | 3 |
| IV kv 2025 | 3 554 € | 2 443 € | 4 278 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 692 € | 5 104 € | 14 925 € | 3 |
| II kv 2025 | 3 853 € | 2 636 € | 4 161 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 846 € | 2 751 € | 5 828 € | 3 |
| IV kv 2024 | 3 704 € | 2 707 € | 8 060 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 558 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 996 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 181 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 639 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRoheline tn 19b, Pärnu linn, 80034
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 823 | 18 051 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Linnavalitsus · maksed 7 583 €
- Tori Vallavalitsus · maksed 620 €
- SA Pärnu Muuseum · maksed 496 €
- Pärnu Keskraamatukogu · maksed 124 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30013877 / 9
-
04.08.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30013877 / 8
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 30013877 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30013877 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30013877 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30013877 / 4
-
27.07.2011Muutmiskanne Ä 30013877 / 3
-
01.07.2011Muutmiskanne Ä 30013877 / M3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 13877 / 2
-
10.03.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 13877 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |