Moondark OÜ
Registrisse kantud 10663115Moondark OÜ (registrikood 10663115) on 2000. aastal asutatud osaühing, tegevusala muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). 2020. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 46 623 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Magomed Musajev. Ettevõttel on osalus 7 ettevõttes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2000 (26 a 6 k)
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | – | 2019: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2019: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2019: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2019: – |
| Müügitulu kasv | – | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 0 | 0 |
| Käibevara | 46 623 | 46 623 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 623 | 46 623 |
| Kohustised kokku | – | – |
| Omakapital | 46 623 | 46 623 |
| Kasumimarginaal | – | – |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 623 € · 100,0 %
- Omakapital 46 623 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Talis Kottisse
- OÜ Võsasalu Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Weekend Club OÜ Juhatuse liige
- Convivium grex OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel Maksuvõlg
- DP Recycling OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- LEEKRE OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel Maksuvõlg
- SL Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Vahete Agro OÜ Likvideerija Likvideerimisel Maksuvõlg
- Chika OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel Maksuvõlg
-
Magomed Musajev
- M.E. Autotrans OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- VVV Ehitused OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Galuben Ehitus OÜ Osanik Likvideerimisel
Osalused teistes ettevõtetes (7)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| 1Ehitus OÜ Likvideerimisel Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | – |
| Building Houses OÜ Likvideerimisel | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| M.E. Autotrans OÜ Likvideerimisel | 100 % | 40 000 EEK | 01.09.2023 | 0 €2019 |
| OÜ SALTEMAN Likvideerimisel | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | – |
| Punning OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 3 475 €2025 |
| RIMECO OÜ Likvideerimisel | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Romen OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (19)
-
1Ehitus OÜ 100 %
-
Building Houses OÜ 100 %
-
M.E. Autotrans OÜ 100 %
-
OÜ SALTEMAN 100 %
-
Punning OÜ 100 %
-
-
-
-
-
-
Hea Hommik OÜ 100 %
-
-
-
Konnatiik OÜ 100 %
-
LAVETO OÜ 100 %
-
-
-
-
RIMECO OÜ 100 %
-
Romen OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.03.2026Muutmiskanne Ä 20018243 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20018243 / 17
-
04.07.2022Muutmiskanne Ä 20018243 / 16
-
25.02.2021Muutmiskanne Ä 20018243 / 15
-
26.09.2018Muutmiskanne Ä 20018243 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20018243 / 13
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20018243 / 12
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20018243 / 11
-
14.03.2014Muutmiskanne Ä 20018243 / 10
-
24.01.2013Muutmiskanne Ä 20018243 / 9
-
15.01.2013Muutmiskanne Ä 20018243 / M1
-
23.10.2012Muutmiskanne Ä 20018243 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 25.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |