OÜ E-HAMBARAVI
Registrisse kantud 10663374OÜ E-HAMBARAVI (registrikood 10663374) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala hambaravi (EMTAK 86231). 2025. aasta müügitulu oli 71 347 eurot ja puhaskasum 5 245 eurot, bilansimaht 115 764 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Astrika Laur. Juhatuse liige on Astrika Laur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2000 (26 a 5 k) · Nisu tn 33, Tartu linn, 50407
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 595 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 595 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hambaravi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,4 % | 2024: 13,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,9 % | 2024: 9,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2024: 90,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,3 | 2024: 8,2 |
| Müügitulu kasv | −5,0 % | 2024: +18,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 347 | 75 121 | 63 686 | 55 161 | 54 562 | 51 167 | 52 665 |
| Puhaskasum | 5 245 | 9 867 | 10 571 | 14 615 | 14 024 | -12 244 | -10 530 |
| Käibevara | 95 237 | 89 793 | 83 336 | 70 997 | 52 780 | 40 455 | 55 123 |
| Põhivara | 20 527 | 22 431 | 24 545 | 26 727 | 28 950 | 31 173 | 28 021 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 115 764 | 112 224 | 107 881 | 97 724 | 81 730 | 71 628 | 83 144 |
| Kohustised kokku | 9 237 | 10 941 | 6 465 | 6 879 | 5 500 | 9 422 | 8 694 |
| Omakapital | 106 527 | 101 283 | 101 416 | 90 845 | 76 230 | 62 206 | 74 450 |
| Kasumimarginaal | 7,4 % | 13,1 % | 16,6 % | 26,5 % | 25,7 % | -23,9 % | -20,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 237 € · 82,3 %
- Põhivara 20 527 € · 17,7 %
- Lühiajalised kohustised 9 237 € · 8,0 %
- Omakapital 106 527 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 912 € | 3 060 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 336 € | 4 546 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 234 € | 3 331 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 560 € | 3 716 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 420 € | 3 568 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 913 € | 5 129 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 731 € | 4 381 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 212 € | 3 359 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 971 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 020 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 962 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20018289 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20018289 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20018289 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20018289 / 4
-
10.03.2011Muutmiskanne Ä 20018289 / 3
-
28.12.2008Muutmiskanne Ä 18289 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |