OÜ VUNTS
Registrisse kantud 10667142OÜ VUNTS (registrikood 10667142) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Haaslava küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 3 187 eurot ja puhaskasum -459 eurot, bilansimaht 73 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Siimo. Juhatuse liige on Andrus Siimo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.07.2000 (26 a 2 k) · Mõisapargi, Haaslava küla, 62107
Registriandmed KMKR EE100637577 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100637577
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,4 % | 2024: -28,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -2 170,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -338,4 % | 2024: 6,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −80,2 % | 2024: −30,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −45,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 187 | 16 129 | 23 138 | 32 533 | 48 581 | 64 768 | 59 707 |
| Puhaskasum | -459 | -4 601 | 1 538 | 1 122 | -9 116 | -5 549 | 4 837 |
| Käibevara | 73 | 1 477 | 7 296 | 3 282 | 6 189 | 15 097 | 18 875 |
| Põhivara | 0 | 1 818 | – | – | 0 | 0 | 2 209 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 73 | 3 295 | 7 296 | 3 282 | 6 189 | 15 097 | 21 084 |
| Kohustised kokku | 320 | 3 083 | 2 483 | 7 | 4 036 | 3 828 | 4 266 |
| Omakapital | -247 | 212 | 4 813 | 3 275 | 2 153 | 11 269 | 16 818 |
| Kasumimarginaal | -14,4 % | -28,5 % | 6,6 % | 3,4 % | -18,8 % | -8,6 % | 8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 320 € · 438,4 %
- Omakapital -247 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 438,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 40 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 348 € | 137 € | 1 000 € | 1 |
| II kv 2025 | 432 € | 307 € | 508 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 685 € | 1 273 € | 3 434 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 656 € | 1 260 € | 4 158 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMõisapargi, Haaslava küla, 62107
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20018865 / 8
-
26.06.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20018865 / 7
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20018865 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20018865 / 5
-
28.12.2008Muutmiskanne Ä 18865 / 4
-
22.04.2004Muutmiskanne Ä 18865 / 3
-
20.02.2004Muutmiskanne Ä 18865 / M2
-
18.12.2003Muutmiskanne Ä 18865 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |