OÜ Gamma Solutions
Registrisse kantud 10677979OÜ Gamma Solutions (registrikood 10677979) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2025. aasta müügitulu oli 110 885 eurot ja puhaskasum 16 039 eurot, bilansimaht 219 613 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristi Kirjanen. Juhatuse liikmed on Kristi Kirjanen, Kaur Kirjanen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.06.2000 (26 a 3 k) · Aardla tn 144, Tartu linn, 50415
Registriandmed KMKR EE100708202 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100708202
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,3 % | 2024: 58,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,0 % | 2024: 35,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −67,6 % | 2024: +118,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 110 885 | 341 830 | 156 687 | 151 200 | 130 906 | 356 992 | 156 910 |
| Puhaskasum | 16 039 | 41 676 | 73 098 | 42 119 | -26 588 | 142 677 | 35 347 |
| Käibevara | 123 953 | 95 672 | 128 970 | 115 141 | 125 879 | 289 124 | 149 757 |
| Põhivara | 95 660 | 107 168 | 115 680 | 44 566 | 53 621 | 65 316 | 73 411 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 219 613 | 202 840 | 244 650 | 159 707 | 179 500 | 354 440 | 223 168 |
| Kohustised kokku | 131 850 | 131 116 | 14 602 | 2 757 | 64 669 | 13 021 | 24 426 |
| Omakapital | 87 763 | 71 724 | 230 048 | 156 950 | 114 831 | 341 419 | 198 742 |
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 12,2 % | 46,7 % | 27,9 % | -20,3 % | 40,0 % | 22,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 123 953 € · 56,4 %
- Põhivara 95 660 € · 43,6 %
- Lühiajalised kohustised 131 850 € · 60,0 %
- Omakapital 87 763 € · 40,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 098 € | 570 € | 59 905 € | 0 |
| II kv 2026 | 12 527 € | 740 € | 46 560 € | 0 |
| I kv 2026 | 38 401 € | 570 € | 159 615 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 995 € | 570 € | 44 330 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 770 € | 570 € | 5 325 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 420 € | 570 € | 33 415 € | 0 |
| I kv 2025 | 31 425 € | 539 € | 27 135 € | 0 |
| IV kv 2024 | 34 905 € | 5 192 € | 43 735 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 699 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 190 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 4,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 968 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaur Kirjanen
- Osaühing Dentes A&E Juhatuse liige
- Osaühing AarneA Osanik
- OÜ Rohelised Niidud Juhatuse liige
-
Kristi Kirjanen
- Osaühing Dentes A&E Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 296 509 | 109 118 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 111 315 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 100 483 €
- SA Viljandi Haigla · maksed 40 176 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 28 489 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 12 202 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 3 596 €
Riigihanked
5 lepingut 5 aastaga · 29 580 € ilma raamlepinguteta-
Kirurgiline akutrell ja sagitaalsaag 29 580 €Sihtasutus Viljandi Haigla · 12.02.2026
-
"Mootorseadmed" 600 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 12.12.2025 · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 17.09.2025 · 3 osa · raamleping
-
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla · 28.03.2024 · 2 osa · raamleping
-
sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum · 07.02.2024 · 2 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20021249 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20021249 / 9
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20021249 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20021249 / 7
-
27.12.2011Muutmiskanne Ä 20021249 / 6
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 20021249 / 5
-
17.03.2003Muutmiskanne Ä 21249 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |