Apteekide Infotehnoloogia OÜ
Registrisse kantud 10681604Apteekide Infotehnoloogia OÜ (registrikood 10681604) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus (EMTAK 63102). 2025. aasta müügitulu oli 5 120 562 eurot ja puhaskasum 4 437 957 eurot, bilansimaht 31 847 339 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: SIIM Uibokand. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Omanikukonto: SIIM Uibokand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2000 (26 a 2 k) · Aardla tn 13, Tartu linn, 50112
Registriandmed KMKR EE100631191 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100631191
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 86,7 % | 2024: 76,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,2 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,0 | 2024: 16,0 |
| Müügitulu kasv | +3,5 % | 2024: +1,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 120 562 | 4 945 903 | 4 863 728 | 4 476 006 | 4 511 244 | 4 447 002 | 4 475 701 |
| Puhaskasum | 4 437 957 | 3 780 822 | 3 913 074 | 3 651 657 | 4 327 317 | 1 222 482 | 3 256 027 |
| Käibevara | 7 231 628 | 7 731 680 | 20 448 699 | 2 374 704 | 3 390 302 | 3 976 258 | 2 262 458 |
| Põhivara | 24 615 711 | 19 643 006 | 9 676 878 | 23 824 392 | 19 139 384 | 14 257 589 | 16 434 077 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 847 339 | 27 374 686 | 30 125 577 | 26 199 096 | 22 529 686 | 18 233 847 | 18 696 535 |
| Kohustised kokku | 516 688 | 481 992 | 448 932 | 435 526 | 417 773 | 449 251 | 2 134 421 |
| Omakapital | 31 330 651 | 26 892 694 | 29 676 645 | 25 763 570 | 22 111 913 | 17 784 596 | 16 562 114 |
| Kasumimarginaal | 86,7 % | 76,4 % | 80,5 % | 81,6 % | 95,9 % | 27,5 % | 72,7 % |
Kontsern 2019–2021 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 284 330 | 6 008 912 | 6 060 058 |
| Puhaskasum | 3 230 963 | 1 440 677 | 3 481 208 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 28 175 537 | 24 847 796 | 24 987 410 |
| Kohustised kokku | 5 497 190 | 5 400 473 | 6 950 138 |
| Omakapital | 22 678 347 | 19 447 323 | 18 037 272 |
| Töötajaid | 33 | 32 | 33 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 231 628 € · 22,7 %
- Põhivara 24 615 711 € · 77,3 %
- Lühiajalised kohustised 516 688 € · 1,6 %
- Omakapital 31 330 651 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
63102 Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus põhitegevus 2 530 817 €
-
62101 Programmeerimine 1 870 443 €
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük 409 685 €
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 191 882 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 117 735 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 134 674 € | 1 624 722 € | 14 |
| II kv 2026 | 305 863 € | 103 498 € | 1 271 218 € | 15 |
| I kv 2026 | 322 088 € | 113 676 € | 1 270 361 € | 15 |
| IV kv 2025 | 301 895 € | 108 557 € | 1 401 810 € | 16 |
| III kv 2025 | 322 672 € | 121 967 € | 1 300 721 € | 15 |
| II kv 2025 | 290 393 € | 99 568 € | 1 251 265 € | 15 |
| I kv 2025 | 276 881 € | 97 849 € | 1 176 893 € | 14 |
| IV kv 2024 | 276 859 € | 88 214 € | 1 336 090 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 44 891 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 541 574 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 166 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: SIIM Uibokand
- Innovaatik OÜ Tegelik kasusaaja
- Apteekide Koostöö AS Tegelik kasusaaja
- Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ Tegelik kasusaaja
- Netiarst OÜ Juhatuse liige
- Netiõpetaja OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- AKH Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Abbington Investments OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Innovaatik OÜ | 100 % | 2 568 € | 05.12.2025 | 939 941 €2025 |
| Netiarst OÜ | 100 % | 2 500 € | 05.12.2025 | 2 485 €2025 |
| osaühing TARTU UUSAPTEEK | 49 % | 5 033 € | 05.12.2025 | 21 012 136 €2025 |
| Telehealth OÜ Likvideerimisel | 11,61 % | 325 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Innovaatik OÜ 100 %
-
Netiarst OÜ 100 %
-
Telehealth OÜ 11,61 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 31 330 651 €
- 1. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 1,6 %
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 277 372 €
- 3. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 4 437 957 €
- 5. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 31 847 339 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 150 | 26 728 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Kiirabi · maksed 1 984 €
- Eesti Maaülikool · maksed 1 166 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.12.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20028363 / 10
-
04.09.2024Muutmiskanne Ä 20028363 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20028363 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20028363 / 7
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20028363 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20028363 / 5
-
27.06.2016Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20028363 / 4
-
20.06.2016Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20028363 / M2
-
17.01.2012Muutmiskanne Ä 20028363 / 3
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 20028363 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 28363 / 2
-
18.02.2005Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 50392 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |