Osaühing Vasperg
Registrisse kantud 10690112Osaühing Vasperg (registrikood 10690112) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Kärsu küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 236 237 eurot ja puhaskasum 2 521 eurot, bilansimaht 882 987 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Avo Tursk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Avo Tursk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2000 (25 a 11 k) · Kutsiku, Kärsu küla, 86208
Registriandmed KMKR EE100654657 · osakapital 2 569 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100654657
- Osakapital
- 2 569 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: -2,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,3 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 2024: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,5 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | −34,8 % | 2024: +138,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +33,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 236 237 | 362 266 | 151 640 | 248 544 | 52 056 | 56 039 | 130 840 |
| Puhaskasum | 2 521 | -7 407 | -10 305 | 110 866 | 16 717 | 22 572 | -16 223 |
| Käibevara | 90 126 | 52 627 | 26 339 | 176 934 | 94 790 | 57 016 | 27 643 |
| Põhivara | 792 861 | 862 861 | 981 452 | 696 452 | 670 369 | 692 369 | 692 369 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 882 987 | 915 488 | 1 007 791 | 873 386 | 765 159 | 749 385 | 720 012 |
| Kohustised kokku | 31 168 | 66 190 | 151 086 | 6 376 | 9 015 | 9 958 | 3 157 |
| Omakapital | 851 819 | 849 298 | 856 705 | 867 010 | 756 144 | 739 427 | 716 855 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | -2,0 % | -6,8 % | 44,6 % | 32,1 % | 40,3 % | -12,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 90 126 € · 10,2 %
- Põhivara 792 861 € · 89,8 %
- Lühiajalised kohustised 13 924 € · 1,6 %
- Pikaajalised kohustised 17 244 € · 2,0 %
- Omakapital 851 819 € · 96,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 301 € | 2 238 € | 90 634 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 377 € | 2 238 € | 2 946 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 781 € | 2 258 € | 9 836 € | 2 |
| IV kv 2025 | 15 466 € | 2 180 € | 96 289 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 502 € | 1 627 € | 420 € | 2 |
| II kv 2025 | 4 443 € | 2 298 € | 30 057 € | 2 |
| I kv 2025 | 12 662 € | 2 237 € | 59 548 € | 2 |
| IV kv 2024 | 30 250 € | 2 114 € | 148 780 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 767 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 746 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 211 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 717 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Avo Tursk
- A&T Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Tihemetsa Jahiselts Tegelik kasusaaja
- A&T Volt OÜ Juhatuse liige
- A&T Amper OÜ Tegelik kasusaaja
- A&T Elektrijaam OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Kärsu Arendus Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| A&T Energia OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 65 028 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
A&T Energia OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKutsiku, Kärsu küla, 86208
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Saarde vald 4 tk
- 17. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Saarde vald 851 819 €
- 20. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Saarde vald 882 987 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 539 | 2 791 |
| Toetused kokku | 539 | 2 791 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 539 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30014426 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30014426 / 10
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30014426 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30014426 / 8
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 30014426 / 7
-
31.01.2012Muutmiskanne Ä 30014426 / 6
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 30014426 / M4
-
06.02.2009Muutmiskanne Ä 14426 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 14426 / 4
-
11.03.2008Toimiku dokumentide kontroll Ä 14426 / M3
-
20.03.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 14426 / M2
-
18.06.2004Muutmiskanne Ä 14426 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |