Osaühing Loginch
Registrisse kantud 10690520Osaühing Loginch (registrikood 10690520) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 95 546 eurot ja puhaskasum 52 568 eurot, bilansimaht 443 562 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aira Alunurm. Juhatuse liige on Aira Alunurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.11.2000 (25 a 10 k) · Aida tn 5, Pärnu linn, 80011
Registriandmed KMKR EE100868731 · osakapital 6 455 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100868731
- Osakapital
- 6 455 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 55,0 % | 2024: 63,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,8 % | 2024: 16,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 90,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,2 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +0,3 % | 2024: +0,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 546 | 95 249 | 94 491 | 100 922 | 84 559 | 68 421 | 71 967 |
| Puhaskasum | 52 568 | 60 333 | 43 715 | 52 072 | 48 519 | 36 002 | 49 158 |
| Käibevara | 265 804 | 41 035 | 130 648 | 86 448 | 109 499 | 173 151 | 139 306 |
| Põhivara | 177 758 | 367 261 | 201 678 | 213 192 | 146 717 | 17 141 | 24 135 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 443 562 | 408 296 | 332 326 | 299 640 | 256 216 | 190 292 | 163 441 |
| Kohustised kokku | 33 611 | 40 913 | 16 924 | 22 649 | 28 071 | 4 107 | 10 033 |
| Omakapital | 409 951 | 367 383 | 315 402 | 276 991 | 228 145 | 186 185 | 153 408 |
| Kasumimarginaal | 55,0 % | 63,3 % | 46,3 % | 51,6 % | 57,4 % | 52,6 % | 68,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 265 804 € · 59,9 %
- Põhivara 177 758 € · 40,1 %
- Lühiajalised kohustised 10 961 € · 2,5 %
- Pikaajalised kohustised 22 650 € · 5,1 %
- Omakapital 409 951 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 976 € | 3 388 € | 25 220 € | 2 |
| II kv 2026 | 11 104 € | 3 424 € | 25 234 € | 2 |
| I kv 2026 | 8 511 € | 3 414 € | 22 577 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 508 € | 3 381 € | 23 267 € | 2 |
| III kv 2025 | 10 308 € | 3 438 € | 23 505 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 335 € | 3 507 € | 26 410 € | 2 |
| I kv 2025 | 7 982 € | 3 378 € | 22 572 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 025 € | 3 260 € | 23 415 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 992 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 129 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 407 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 086 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aira Alunurm
- Logfin OÜ Tegelik kasusaaja
- Pärnu linn, Riia mnt 11 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30014495 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30014495 / 8
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30014495 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30014495 / 6
-
04.07.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30014495 / 5
-
20.09.2011Muutmiskanne Ä 30014495 / 4
-
15.07.2011Muutmiskanne Ä 30014495 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 14495 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |