OSAÜHING VÄRIMAL
Registrisse kantud 10693056OSAÜHING VÄRIMAL (registrikood 10693056) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Kohtla-Järve linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 1 822 904 eurot ja puhaskasum 14 519 eurot, bilansimaht 504 772 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vyacheslav Safonov. Juhatuse liige on Vyacheslav Safonov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2000 (25 a 10 k) · Kalda tn 2, Kohtla-Järve linn, 31021
Registriandmed KMKR EE100663266 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100663266
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,1 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,4 % | 2024: 56,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −43,4 % | 2024: +121,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 822 904 | 3 221 500 | 1 452 903 | 1 503 394 | 1 449 332 | 667 011 | 2 615 042 |
| Puhaskasum | 14 519 | 11 641 | 26 290 | 12 916 | 171 268 | -50 907 | -192 818 |
| Käibevara | 400 188 | 484 362 | 409 942 | 435 749 | 313 400 | 170 962 | 212 070 |
| Põhivara | 104 584 | 107 893 | 112 174 | 124 152 | 114 429 | 131 404 | 153 348 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 504 772 | 592 255 | 522 116 | 559 901 | 427 829 | 302 366 | 365 418 |
| Kohustised kokku | 154 365 | 256 367 | 197 869 | 261 944 | 142 788 | 188 593 | 200 738 |
| Omakapital | 350 407 | 335 888 | 324 247 | 297 957 | 285 041 | 113 773 | 164 680 |
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 0,4 % | 1,8 % | 0,9 % | 11,8 % | -7,6 % | -7,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 400 188 € · 79,3 %
- Põhivara 104 584 € · 20,7 %
- Lühiajalised kohustised 154 365 € · 30,6 %
- Omakapital 350 407 € · 69,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 1 806 963 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 15 941 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 52 806 € | 25 314 € | 284 570 € | 16 |
| II kv 2026 | 33 054 € | 22 403 € | 197 431 € | 15 |
| I kv 2026 | 54 039 € | 24 146 € | 326 094 € | 15 |
| IV kv 2025 | 53 835 € | 27 624 € | 380 537 € | 16 |
| III kv 2025 | 60 589 € | 38 747 € | 420 935 € | 15 |
| II kv 2025 | 57 162 € | 33 805 € | 550 548 € | 15 |
| I kv 2025 | 60 954 € | 32 594 € | 603 554 € | 19 |
| IV kv 2024 | 65 626 € | 27 523 € | 1 230 478 € | 20 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 602 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 438 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 94 857 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 014 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/331208 · alates 11.06.2018
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kohtla-Järve linn 43,4 %
- 20. Kõige pikema staažiga juhatused · Kohtla-Järve linn 15,6 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 412 | – |
| Müük avalikule sektorile | 17 507 | 794 |
| Toetused kokku | 1 412 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kohtla-Järve Linnavalitsus · maksed 17 507 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 412 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40011627 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40011627 / 10
-
17.05.2022Muutmiskanne Ä 40011627 / 9
-
18.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40011627 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40011627 / 7
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40011627 / 6
-
26.09.2011Muutmiskanne Ä 40011627 / 5
-
16.09.2011Muutmiskanne Ä 40011627 / M4
-
07.03.2011Muutmiskanne Ä 40011627 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 11627 / 3
-
31.05.2006Kommertspandi avamiskanne K 18676
-
12.07.2004Muutmiskanne Ä 11627 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |
| 2000 | – | – |