ALGUS Osaühing
Registrisse kantud 10693582ALGUS Osaühing (registrikood 10693582) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala keeleõpe (EMTAK 85591). 2025. aasta müügitulu oli 840 088 eurot ja puhaskasum 9 288 eurot, bilansimaht 788 191 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Diana Luptova. Juhatuse liige on Diana Luptova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2000 (25 a 10 k) · Kosmonaudi tn 7-30, Narva linn, 20309
Registriandmed KMKR EE100943630 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100943630
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Keeleõpe
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,4 % | 2024: 41,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,0 % | 2024: 77,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 4,3 |
| Müügitulu kasv | −32,3 % | 2024: +26,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +44,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 840 088 | 1 240 531 | 982 970 | 398 144 | 405 486 | 131 471 | 235 174 |
| Puhaskasum | 9 288 | 280 054 | 388 185 | -6 621 | 41 743 | -22 129 | 52 764 |
| Käibevara | 463 322 | 820 940 | 528 646 | 124 367 | 109 189 | 87 077 | 116 586 |
| Põhivara | 324 869 | 42 263 | 49 014 | 56 004 | 58 684 | 35 470 | 31 386 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 788 191 | 863 203 | 577 660 | 180 371 | 167 873 | 122 547 | 147 972 |
| Kohustised kokku | 126 043 | 192 787 | 106 131 | 47 028 | 27 909 | 24 326 | 27 622 |
| Omakapital | 662 148 | 670 416 | 471 529 | 133 343 | 139 964 | 98 221 | 120 350 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 22,6 % | 39,5 % | -1,7 % | 10,3 % | -16,8 % | 22,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 463 322 € · 58,8 %
- Põhivara 324 869 € · 41,2 %
- Lühiajalised kohustised 126 043 € · 16,0 %
- Omakapital 662 148 € · 84,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
85591 Keeleõpe põhitegevus 818 671 €
-
74301 Kirjalik ja suuline tõlge 21 046 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 75 092 € | 41 767 € | 182 178 € | 36 |
| II kv 2026 | 120 390 € | 58 765 € | 317 178 € | 41 |
| I kv 2026 | 117 039 € | 52 097 € | 314 261 € | 41 |
| IV kv 2025 | 43 754 € | 38 064 € | 137 525 € | 38 |
| III kv 2025 | 58 587 € | 31 158 € | 158 709 € | 35 |
| II kv 2025 | 103 506 € | 42 833 € | 314 403 € | 34 |
| I kv 2025 | 157 341 € | 58 846 € | 464 927 € | 34 |
| IV kv 2024 | 127 843 € | 51 019 € | 374 453 € | 34 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 031 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 922 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 60 726 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 744 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Diana Luptova
- DEL GROUP OÜ Osanik
- Alguskeskus MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Vestervalli tn 11180999 · alates 05.04.2017
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade P. Kerese tn 3177617 · alates 28.03.2017
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Narva linn 6 391 954 €
- 4. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Haridus 32,3 %
- 10. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Narva linn 928 662 €
- 13. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Haridus 28,3 %
- 15. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haridus 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 268 | 9 236 |
| Müük avalikule sektorile | 925 394 | 1 316 208 |
| Toetused kokku | 3 268 | 9 236 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Integratsiooni SA · maksed 638 603 €
- Eesti Töötukassa · maksed 195 337 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 32 893 €
- Kaitsevägi · maksed 30 182 €
- Narva Haigla SA · maksed 22 778 €
- Narva Pähklimäe Kool · maksed 3 800 €
Riigihanked
27 lepingut 5 aastaga · 3 053 714 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Töötukassa · 19.08.2026
-
Integratsiooni Sihtasutus · 27.03.2026
-
Eesti Töötukassa · 27.03.2026 · 3 osa · raamleping
-
Integratsiooni Sihtasutus · 18.03.2026 · 2 osa
-
Eesti keele praktika keelekohvikus 31 200 €Integratsiooni Sihtasutus · 18.02.2026
-
Integratsiooni Sihtasutus · 05.01.2026
-
Integratsiooni Sihtasutus · 30.12.2025 · 2 osa
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 23.12.2025 · 2 osa
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2025Muutmiskanne Ä 40011733 / 11
-
07.03.2025Muutmiskanne Ä 40011733 / M5
-
26.02.2025Muutmiskanne Ä 40011733 / M4
-
21.02.2025Muutmiskanne Ä 40011733 / M3
-
03.02.2025Muutmiskanne Ä 40011733 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40011733 / 10
-
29.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40011733 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40011733 / 8
-
13.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40011733 / 7
-
28.08.2014Muutmiskanne Ä 40011733 / 6
-
29.03.2012Muutmiskanne Ä 40011733 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 11733 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |