osaühing MRC
Registrisse kantud 10696439osaühing MRC (registrikood 10696439) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 18 515 eurot ja puhaskasum 1 447 eurot, bilansimaht 122 594 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Roland Metsa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.2000 (25 a 11 k) · Lastekodu tn 6, Tallinn, 10113
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 2024: 356,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,2 % | 2024: 41,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 39,1 | 2024: 52,8 |
| Müügitulu kasv | +35,2 % | 2024: +77,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 515 | 13 695 | 7 721 | 7 467 | 6 070 | 7 809 | 16 618 |
| Puhaskasum | 1 447 | 48 877 | 115 451 | 166 585 | -201 | -4 202 | 9 682 |
| Käibevara | 75 670 | 73 685 | 188 872 | 73 490 | 73 178 | 73 271 | 84 180 |
| Põhivara | 46 924 | 46 924 | 46 924 | 46 924 | 46 924 | 46 924 | 41 041 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 594 | 120 609 | 235 796 | 120 414 | 120 102 | 120 195 | 125 221 |
| Kohustised kokku | 1 934 | 1 396 | 1 205 | 1 274 | 1 047 | 939 | 1 763 |
| Omakapital | 120 660 | 119 213 | 234 591 | 119 140 | 119 055 | 119 256 | 123 458 |
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 356,9 % | 1 495,3 % | 2 230,9 % | -3,3 % | -53,8 % | 58,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 75 670 € · 61,7 %
- Põhivara 46 924 € · 38,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 934 € · 1,6 %
- Omakapital 120 660 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 39,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 264 € | 264 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 315 € | 264 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 264 € | 264 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 274 € | 240 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 240 € | 240 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 3 999 € | 3 985 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 4 005 € | 4 005 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 120 € | 120 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Roland Metsa
- AMJ Autoäri OÜ Osanik
- Ammeco Auto Osaühing Juhatuse liige
- Baltic Intertex OÜ Tegelik kasusaaja
- Junimperium Distillery OÜ Juhatuse liige
- Junimperium Baar OÜ Osanik Maksuvõlg
- Ammeco Vara OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Vormsi Suuremõisa Farm Tegelik kasusaaja
- Keava Jääger MTÜ Juhatuse liige
-
Raili Metsa
- Baltic Intertex OÜ Juhatuse liige
- Ammeco Vara OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Vormsi Suuremõisa Farm Tegelik kasusaaja
- Junimperium Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Nordington Invest Osanik
- OÜ Konisöödi Mets Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Ammeco Vara OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 132 584 €2025 |
| Osaühing Vormsi Suuremõisa Farm | 100 % | 5 112 € | 01.09.2023 | 6 060 €2025 |
| Baltic Intertex OÜ | 45 % | 8 622 € | 01.09.2023 | 929 612 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (7)
-
Ammeco Vara OÜ 100 %
-
Baltic Intertex OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10077019 / 9
-
12.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10077019 / 8
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10077019 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10077019 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10077019 / 5
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10077019 / 4
-
17.05.2011Muutmiskanne Ä 10077019 / 3
-
09.05.2011Muutmiskanne Ä 10077019 / M1
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 77019 / 2
-
07.01.2004Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 19365 / 4
-
05.01.2004Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 77019
-
16.12.2003Märkus Ä 19365 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |