osaühing PN Management
Registrisse kantud 10696534osaühing PN Management (registrikood 10696534) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lavakunsti abitegevused (EMTAK 90021). Ettevõtte ainuomanik on Paavo Nõgene. Juhatuse liige on Paavo Nõgene. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2000 (25 a 11 k) · A. Weizenbergi tn 29, Tallinn, 10150
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lavakunsti abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,0 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 45 042 | 32 664 | 108 156 | -145 045 | 134 541 | -152 171 | 148 149 |
| Käibevara | 408 858 | 363 816 | 681 039 | 652 846 | 730 291 | 485 200 | 591 571 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 408 858 | 363 816 | 681 039 | 652 846 | 730 291 | 485 200 | 591 571 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 349 887 | 429 850 | 362 250 | 251 700 | 205 900 |
| Omakapital | 408 858 | 363 816 | 331 152 | 222 996 | 368 041 | 233 500 | 385 671 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 408 858 € · 100,0 %
- Omakapital 408 858 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Paavo Nõgene
- Mittetulundusühing Eesti Tennise Liit Juhatuse liige
- Tallinn, A. Weizenbergi tn 29 // J. Poska tn 49 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20019387 / 10
-
20.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20019387 / 9
-
03.12.2021Muutmiskanne Ä 20019387 / 8
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 20019387 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20019387 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20019387 / 5
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20019387 / 4
-
19.10.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20019387 / 3
-
07.06.2010Muutmiskanne Ä 20019387 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |