OÜ AVASTRUM
Registrisse kantud 10697611OÜ AVASTRUM (registrikood 10697611) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 415 eurot, bilansimaht 37 803 eurot. Juhatuse liikmed on Jüri Lehtsaar, Maire Lehtsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2000 (25 a 10 k) · Sihi tn 11, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE100915095 · osakapital 5 752 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100915095
- Osakapital
- 5 752 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,2 % | 2024: -19,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,3 % | 2024: 76,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 990 |
| Puhaskasum | 2 415 | -5 232 | -2 537 | -10 661 | -5 167 | -4 247 | -4 623 |
| Käibevara | 37 803 | 35 688 | 39 611 | 40 510 | 50 272 | 55 434 | 63 681 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 803 | 35 688 | 39 611 | 40 510 | 50 272 | 55 434 | 63 681 |
| Kohustised kokku | 8 189 | 8 488 | 7 179 | 5 541 | 4 643 | 638 | 637 |
| Omakapital | 29 614 | 27 200 | 32 432 | 34 969 | 45 629 | 54 796 | 63 044 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | -467,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 803 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 189 € · 21,7 %
- Omakapital 29 614 € · 78,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 66 € | 66 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 698 € | 198 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 198 € | 198 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Lehtsaar
- Osaühing Orgita Põld Osanik
- Palsa Arendus OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSihi tn 11, Tartu linn, 50411
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20019544 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20019544 / 9
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20019544 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20019544 / 7
-
22.10.2017Muutmiskanne Ä 20019544 / 6
-
08.01.2012Muutmiskanne Ä 20019544 / 5
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 20019544 / 3
-
01.07.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20019544 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |