MANSARV OÜ
Registrisse kantud 10699403MANSARV OÜ (registrikood 10699403) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). 2025. aasta müügitulu oli 369 138 eurot ja puhaskasum 57 683 eurot, bilansimaht 176 124 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Virgo Ojasoo. Juhatuse liige on Virgo Ojasoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2000 (26 a 1 k) · Reti tee 9, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE100640331 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100640331
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,6 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,2 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,3 % | 2024: 49,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +35,7 % | 2024: +4,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 369 138 | 271 970 | 259 985 | 215 954 | 125 628 | 120 880 | 68 182 |
| Puhaskasum | 57 683 | 622 | 10 415 | 32 729 | 8 346 | 6 663 | -16 373 |
| Käibevara | 176 124 | 91 404 | 84 796 | 64 869 | 19 856 | 31 316 | 26 214 |
| Põhivara | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 176 124 | 91 404 | 84 796 | 64 869 | 19 856 | 31 316 | 26 214 |
| Kohustised kokku | 73 484 | 46 447 | 40 461 | 30 948 | 18 664 | 38 470 | 40 031 |
| Omakapital | 102 640 | 44 957 | 44 335 | 33 921 | 1 192 | -7 154 | -13 817 |
| Kasumimarginaal | 15,6 % | 0,2 % | 4,0 % | 15,2 % | 6,6 % | 5,5 % | -24,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 176 124 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 73 484 € · 41,7 %
- Omakapital 102 640 € · 58,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
78201 Tööjõurent põhitegevus 352 200 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 16 938 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 905 € | 30 774 € | 133 050 € | 18 |
| II kv 2026 | 53 106 € | 24 560 € | 94 935 € | 17 |
| I kv 2026 | 55 800 € | 31 496 € | 230 552 € | 16 |
| IV kv 2025 | 51 432 € | 34 888 € | 78 025 € | 18 |
| III kv 2025 | 41 694 € | 26 949 € | 71 245 € | 17 |
| II kv 2025 | 30 127 € | 21 571 € | 45 230 € | 14 |
| I kv 2025 | 38 612 € | 23 068 € | 88 485 € | 13 |
| IV kv 2024 | 31 291 € | 17 836 € | 66 863 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 968 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 258 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 350 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 096 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Virgo Ojasoo
- Regenton OÜ Osanik
- Etrek Partners OÜ Osanik
- Kvantor OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamine Saarepeedi karjäärVILM-034 · alates 22.04.2021 · kuni 05.06.2032
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 65 209 €
- 30. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 19,6 %
- 44. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 56,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 65 209 | 6 085 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 58 400 €
- Väike-Maarja Vallavalitsus · maksed 6 809 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 3 340 € ilma raamlepinguteta-
Järva Vallavalitsus · 12.11.2025 · 3 osa
-
Väike-Maarja Vallavalitsus · 16.10.2025
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 14.11.2024 · 2 osa · raamleping
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 13.11.2024 · 2 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10050988 / 11
-
20.04.2021Muutmiskanne Ä 10050988 / 10
-
07.04.2021Muutmiskanne Ä 10050988 / M3
-
07.04.2021Muutmiskanne Ä 10050988 / M4
-
17.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10050988 / 9
-
04.07.2019Muutmiskanne Ä 10050988 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10050988 / 7
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10050988 / 6
-
11.05.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10050988 / 5
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10050988 / 4
-
23.04.2012Muutmiskanne Ä 10050988 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 50988 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |