OSAÜHING MARVECOM
Registrisse kantud 10703085OSAÜHING MARVECOM (registrikood 10703085) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud õhutransporti teenindavad tegevusalad (EMTAK 52239). 2025. aasta müügitulu oli 924 570 eurot ja puhaskasum 100 080 eurot, bilansimaht 333 777 eurot. Juhatuse liikmed on Vladimir Nikolaev, Andrei Bezrukavõi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.10.2000 (26 a 0 k) · Lõime tn 21, Tallinn, 10312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,2 % | 2024: 3,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 69,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,1 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +9,2 % | 2024: +44,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 924 570 | 846 735 | 585 749 | 817 097 | 1 329 006 | 1 174 308 | 1 646 870 |
| Puhaskasum | 100 080 | 7 687 | -96 040 | -112 104 | -42 817 | 6 447 | -47 106 |
| Käibevara | 326 220 | 292 210 | 265 884 | 352 202 | 428 715 | 461 352 | 453 180 |
| Põhivara | 7 557 | 12 598 | 17 639 | 22 680 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 333 777 | 304 808 | 283 523 | 374 882 | 428 715 | 461 352 | 453 180 |
| Kohustised kokku | 23 187 | 94 298 | 80 700 | 76 019 | 17 748 | 7 568 | 5 843 |
| Omakapital | 310 590 | 210 510 | 202 823 | 298 863 | 410 967 | 453 784 | 447 337 |
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 0,9 % | -16,4 % | -13,7 % | -3,2 % | 0,5 % | -2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 326 220 € · 97,7 %
- Põhivara 7 557 € · 2,3 %
- Lühiajalised kohustised 23 187 € · 6,9 %
- Omakapital 310 590 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 531 € | 3 855 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 849 € | 3 091 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 428 € | 1 581 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 477 € | 1 605 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 452 € | 1 605 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 463 € | 1 590 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 394 € | 1 543 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 365 € | 1 513 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 177 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 285 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 41. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 20 016 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10051755 / 12
-
09.02.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10051755 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10051755 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10051755 / 9
-
24.05.2017Muutmiskanne Ä 10051755 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10051755 / 7
-
09.11.2015Muutmiskanne Ä 10051755 / 6
-
02.11.2011Muutmiskanne Ä 10051755 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 51755 / 4
-
10.02.2003Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 51755 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |