Clarisson OÜ
Registrisse kantud 10703292Clarisson OÜ (registrikood 10703292) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Kaare küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 1 007 763 eurot ja puhaskasum 152 313 eurot, bilansimaht 2 972 527 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Renno Paal. Juhatuse liige on Renno Paal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.10.2000 (26 a 0 k) · Kaare laut, Kaare küla, 90640
Registriandmed KMKR EE100651333 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100651333
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 2024: 35,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,6 % | 2024: 12,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,5 % | 2024: 57,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +74,1 % | 2024: +50,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 007 763 | 578 944 | 384 060 | 416 633 | 318 437 | 251 432 | 229 707 |
| Puhaskasum | 152 313 | 202 354 | 222 034 | 135 295 | 88 467 | 205 180 | 60 585 |
| Käibevara | 735 706 | 863 036 | 567 406 | 530 516 | 463 540 | 442 679 | 340 846 |
| Põhivara | 2 236 821 | 1 992 393 | 1 729 164 | 1 404 444 | 1 152 447 | 1 184 190 | 1 164 367 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 972 527 | 2 855 429 | 2 296 570 | 1 934 960 | 1 615 987 | 1 626 869 | 1 505 213 |
| Kohustised kokku | 1 382 732 | 1 207 587 | 841 152 | 684 427 | 489 749 | 571 597 | 646 021 |
| Omakapital | 1 589 795 | 1 647 842 | 1 455 418 | 1 250 533 | 1 126 238 | 1 055 272 | 859 192 |
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 35,0 % | 57,8 % | 32,5 % | 27,8 % | 81,6 % | 26,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 735 706 € · 24,8 %
- Põhivara 2 236 821 € · 75,2 %
- Lühiajalised kohustised 715 396 € · 24,1 %
- Pikaajalised kohustised 667 336 € · 22,5 %
- Omakapital 1 589 795 € · 53,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus põhitegevus 873 214 €
-
01621 Loomakasvatuse abitegevused 134 549 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 8 026 € | 336 891 € | 4 |
| II kv 2026 | 0 € | 8 149 € | 284 331 € | 4 |
| I kv 2026 | 0 € | 6 344 € | 294 074 € | 3 |
| IV kv 2025 | 0 € | 4 677 € | 209 903 € | 3 |
| III kv 2025 | 0 € | 5 030 € | 387 205 € | 3 |
| II kv 2025 | 0 € | 6 657 € | 484 617 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 651 € | 7 714 € | 141 684 € | 3 |
| IV kv 2024 | 17 587 € | 5 077 € | 195 896 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 675 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 112 297 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 286 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Renno Paal
- Mittetulundusühing Kaunid Luhad Juhatuse liige
- Renvild OÜ Juhatuse liige
- Kodumetsad OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Hulgikaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Lääne-Nigula vald 34,2 %
- 3. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 74,1 %
- 7. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 15,1 %
- 11. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Lääne-Nigula vald 177 440 €
- 12. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 2 972 527 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 177 440 | 390 316 |
| Toetused kokku | 177 440 | 390 316 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 177 440 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10051783 / 13
-
16.08.2023Muutmiskanne Ä 10051783 / 12
-
25.07.2023Muutmiskanne Ä 10051783 / M1
-
17.07.2023Muutmiskanne Ä 10051783 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10051783 / 10
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10051783 / 9
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10051783 / 8
-
29.04.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10051783 / 7
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 10051783 / 6
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 51783 / 5
-
16.09.2004Kommertspandi kustutamiskanne K 72420 / 2
-
11.05.2004Muutmiskanne Ä 51783 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |