OSAÜHING ASTERCOM
Registrisse kantud 10708711OSAÜHING ASTERCOM (registrikood 10708711) on 2000. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2025. aasta müügitulu oli 24 933 eurot ja puhaskasum 593 eurot, bilansimaht 172 869 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Käis. Juhatuse liige on Madis Käis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2000 (25 a 11 k) · Jakobi tn 19, Tallinn, 10144
Registriandmed KMKR EE100658187 · osakapital 42 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100658187
- Osakapital
- 42 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 2024: 22,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,5 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,7 % | 2024: 70,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −2,5 % | 2024: +3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 933 | 25 571 | 24 786 | 24 624 | 35 641 | 39 502 | 26 321 |
| Puhaskasum | 593 | 5 727 | 4 731 | 4 139 | 13 046 | 14 088 | 6 275 |
| Käibevara | 2 532 | 4 171 | 7 028 | 1 901 | 65 885 | 64 684 | 62 347 |
| Põhivara | 170 337 | 169 742 | 139 546 | 140 556 | 73 844 | 62 800 | 52 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 172 869 | 173 913 | 146 574 | 142 457 | 139 729 | 127 484 | 114 347 |
| Kohustised kokku | 48 976 | 50 613 | 29 001 | 29 615 | 31 026 | 31 828 | 32 779 |
| Omakapital | 123 893 | 123 300 | 117 573 | 112 842 | 108 703 | 95 656 | 81 568 |
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 22,4 % | 19,1 % | 16,8 % | 36,6 % | 35,7 % | 23,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 532 € · 1,5 %
- Põhivara 170 337 € · 98,5 %
- Lühiajalised kohustised 35 406 € · 20,5 %
- Pikaajalised kohustised 13 570 € · 7,8 %
- Omakapital 123 893 € · 71,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 217 € | 0 € | 8 570 € | 0 |
| II kv 2026 | 399 € | 0 € | 4 914 € | 0 |
| I kv 2026 | 159 € | 0 € | 3 258 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 122 € | 0 € | 12 419 € | 0 |
| III kv 2025 | 127 € | 0 € | 4 175 € | 0 |
| II kv 2025 | 509 € | 0 € | 4 302 € | 0 |
| I kv 2025 | 404 € | 0 € | 5 200 € | 0 |
| IV kv 2024 | 751 € | 0 € | 6 214 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 406 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 857 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ.HA-43796 · alates 03.10.2005
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.09.2023Muutmiskanne Ä 10052029 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10052029 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10052029 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10052029 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10052029 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 52029 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |