Resnobles OÜ
Registrisse kantud 10723159Resnobles OÜ (registrikood 10723159) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude ehituspuusepatoodete paigaldus (EMTAK 43329). 2025. aasta müügitulu oli 80 623 eurot ja puhaskasum 2 132 eurot, bilansimaht 18 756 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Saar. Juhatuse liige on Marko Saar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2001 (25 a 9 k) · Kadaka tee 36, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE100668724 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100668724
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 2024: -28,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,7 % | 2024: -182,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,4 % | 2024: 35,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +270,0 % | 2024: −42,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 623 | 21 792 | 37 727 | 39 412 | 41 395 | 55 231 | 73 239 |
| Puhaskasum | 2 132 | -6 155 | 1 843 | -684 | 3 522 | 2 326 | -19 |
| Käibevara | 13 256 | 7 304 | 11 218 | 7 919 | 10 178 | 8 682 | 13 086 |
| Põhivara | 5 500 | 2 168 | 3 052 | 4 104 | 2 356 | 3 806 | 5 256 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 756 | 9 472 | 14 270 | 12 023 | 12 534 | 12 488 | 18 342 |
| Kohustised kokku | 13 248 | 6 095 | 4 738 | 4 334 | 4 161 | 7 637 | 15 817 |
| Omakapital | 5 508 | 3 377 | 9 532 | 7 689 | 8 373 | 4 851 | 2 525 |
| Kasumimarginaal | 2,6 % | -28,2 % | 4,9 % | -1,7 % | 8,5 % | 4,2 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 256 € · 70,7 %
- Põhivara 5 500 € · 29,3 %
- Lühiajalised kohustised 13 248 € · 70,6 %
- Omakapital 5 508 € · 29,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43329 Muude ehituspuusepatoodete paigaldus põhitegevus 60 500 €
-
46462 Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük 20 123 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 004 € | 2 039 € | 1 862 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 588 € | 2 039 € | 6 655 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 949 € | 2 232 € | 7 572 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 279 € | 2 111 € | 11 536 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 773 € | 1 409 € | 5 675 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 320 € | 958 € | 8 115 € | 2 |
| I kv 2025 | 745 € | 431 € | 3 646 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 845 € | 641 € | 10 561 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 668 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 680 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 107,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 621 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 307 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 232 | 15 356 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Pärnu Haigla · maksed 3 463 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 1 720 €
- SA Läänemaa Haigla · maksed 1 266 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 775 €
- Kuressaare Haigla SA · maksed 487 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 398 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 10054041 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10054041 / 8
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10054041 / 7
-
14.02.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10054041 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10054041 / 5
-
23.10.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10054041 / 4
-
11.04.2013Muutmiskanne Ä 10054041 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 54041 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |