Osaühing Uusküla Grupp
Registrisse kantud 10744026Osaühing Uusküla Grupp (registrikood 10744026) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsanurme küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 113 231 eurot ja puhaskasum 59 261 eurot, bilansimaht 1 838 659 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rain Uusküla. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Rain Uusküla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.2001 (25 a 7 k) · Nurga tee 2b, Metsanurme küla, 75506
Registriandmed KMKR EE100684504 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100684504
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 52,3 % | 2024: 292,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,7 % | 2024: 34,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,0 % | 2024: 55,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,8 | 2024: 6,9 |
| Müügitulu kasv | −3,5 % | 2024: −8,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 231 | 117 282 | 128 398 | 125 729 | 106 941 | 137 358 | 116 872 |
| Puhaskasum | 59 261 | 343 156 | 80 929 | 135 308 | 37 889 | 64 154 | 20 576 |
| Käibevara | 106 528 | 115 300 | 99 566 | 62 990 | 82 761 | 216 631 | 252 016 |
| Põhivara | 1 732 131 | 1 658 567 | 1 316 839 | 1 040 280 | 612 385 | 208 747 | 120 960 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 838 659 | 1 773 867 | 1 416 405 | 1 103 270 | 695 146 | 425 378 | 372 976 |
| Kohustised kokku | 791 185 | 785 654 | 771 348 | 539 142 | 266 326 | 34 447 | 46 199 |
| Omakapital | 1 047 474 | 988 213 | 645 057 | 564 128 | 428 820 | 390 931 | 326 777 |
| Kasumimarginaal | 52,3 % | 292,6 % | 63,0 % | 107,6 % | 35,4 % | 46,7 % | 17,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 528 € · 5,8 %
- Põhivara 1 732 131 € · 94,2 %
- Lühiajalised kohustised 22 143 € · 1,2 %
- Pikaajalised kohustised 769 042 € · 41,8 %
- Omakapital 1 047 474 € · 57,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 80 589 €
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus 23 586 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 846 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 2 210 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 389 € | 0 € | 32 554 € | 0 |
| II kv 2026 | 591 € | 0 € | 14 435 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 153 € | 0 € | 24 823 € | 0 |
| IV kv 2025 | 526 € | 0 € | 11 432 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 718 € | 0 € | 52 681 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 125 € | 0 € | 21 820 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 092 € | 0 € | 18 067 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 606 € | 0 € | 64 141 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 130 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 851 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rain Uusküla
- Frigo OÜ Tegelik kasusaaja
- DA VINCI RESTORANID OÜ Juhatuse liige
- OÜ DA VINCI FOOD Juhatuse liige
- OÜ Gelato Domina Tegelik kasusaaja
- DA VINCI VARAHALDUS OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Eha tn 8a korteriühistu Juhatuse liige
- Pärnu linn, Karusselli tn 26 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ DA VINCI GROUP Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Frigo OÜ | 70 % | 17 500 € | 14.05.2024 | 6 732 746 €2024 |
| DA VINCI VARAHALDUS OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 28.05.2026 | 425 583 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Frigo OÜ 70 %
-
DA VINCI VARAHALDUS OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurga tee 2b, Metsanurme küla, 75506
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10055309 / 15
-
26.10.2020Muutmiskanne Ä 10055309 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10055309 / 13
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10055309 / 12
-
08.02.2012Kommertspandi avamiskanne K 10165424
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10055309 / 11
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 10055309 / M10
-
17.03.2009Muutmiskanne Ä 55309 / 10
-
16.03.2009Muutmiskanne Ä 55309 / M9
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 55309 / 9
-
23.09.2008Muutmiskanne Ä 55309 / 8
-
11.07.2008Muutmiskanne Ä 55309 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |