OÜ Satcom
Registrisse kantud 10744635OÜ Satcom (registrikood 10744635) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük (EMTAK 46643). 2025. aasta müügitulu oli 4 437 339 eurot ja puhaskasum 726 172 eurot, bilansimaht 3 716 452 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Priit Möldre. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Andres Ditmann, Priit Möldre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.2001 (25 a 7 k) · Helgi tee 15, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE100680333 · osakapital 12 782 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100680333
- Osakapital
- 12 782 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,4 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,6 % | 2024: 11,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 96,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,6 | 2024: 20,2 |
| Müügitulu kasv | −3,1 % | 2024: −8,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 437 339 | 4 579 835 | 5 009 312 | 5 554 378 | 4 883 348 | 4 344 787 | 3 605 557 |
| Puhaskasum | 726 172 | 848 345 | 902 283 | 1 012 269 | 989 073 | 877 453 | 613 916 |
| Käibevara | 3 671 455 | 5 111 563 | 4 905 584 | 4 791 804 | 4 249 473 | 3 286 264 | 2 480 090 |
| Põhivara | 44 997 | 2 244 666 | 2 032 357 | 1 257 518 | 1 319 590 | 1 318 988 | 1 342 900 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 716 452 | 7 356 229 | 6 937 941 | 6 049 322 | 5 569 063 | 4 605 252 | 3 822 990 |
| Kohustised kokku | 197 548 | 253 645 | 340 479 | 224 476 | 651 486 | 586 748 | 607 939 |
| Omakapital | 3 518 904 | 7 102 584 | 6 597 462 | 5 824 846 | 4 917 577 | 4 018 504 | 3 215 051 |
| Kasumimarginaal | 16,4 % | 18,5 % | 18,0 % | 18,2 % | 20,3 % | 20,2 % | 17,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 671 455 € · 98,8 %
- Põhivara 44 997 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 197 548 € · 5,3 %
- Omakapital 3 518 904 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 255 278 € | 41 098 € | 1 293 069 € | 11 |
| II kv 2026 | 205 134 € | 52 017 € | 1 169 244 € | 11 |
| I kv 2026 | 202 353 € | 56 713 € | 1 333 122 € | 10 |
| IV kv 2025 | 310 853 € | 45 041 € | 1 503 407 € | 11 |
| III kv 2025 | 243 308 € | 44 445 € | 1 240 135 € | 11 |
| II kv 2025 | 206 756 € | 53 729 € | 1 306 059 € | 11 |
| I kv 2025 | 254 091 € | 51 917 € | 1 375 356 € | 11 |
| IV kv 2024 | 321 885 € | 38 416 € | 1 720 902 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 85 093 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 699 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 16,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 431 023 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 395 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Möldre
- Vietri Holding OÜ Osanik
- OÜ DH Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Mõigu tehnopargi haldus Juhatuse liige
- PKM Assets OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ PKM Konsultatsioonid Osanik
- OÜ VV6 Kinnisvara Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ VV6 Kinnisvara | 100 % | 750 € | 09.06.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ VV6 Kinnisvara 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Rae vald 55 859 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 258 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tehvandi Spordikeskus · maksed 258 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOÜ Satcom tegeleb elektrimaterjalide, LED valgustite ja valgusallikate ning installatsiooni- ja nõrkvoolu tarvikute maaletoomise ja hulgimüügiga.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.01.2025Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10055279 / 25
-
03.01.2025Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10055279 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10055279 / 24
-
20.09.2022Kommertspandi kustutamiskanne K 10055279 / 23
-
22.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10055279 / 22
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10055279 / 21
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10055279 / 20
-
25.06.2015Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10055279 / 19
-
15.05.2015Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10055279 / 18
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 10055279 / 17
-
28.12.2011Muutmiskanne Ä 10055279 / 16
-
14.12.2011Muutmiskanne Ä 10055279 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |