OSAÜHING DEWA
Registrisse kantud 10748834OSAÜHING DEWA (registrikood 10748834) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused (EMTAK 68329). 2025. aasta müügitulu oli 13 458 eurot ja puhaskasum -44 030 eurot, bilansimaht 230 342 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Kaal. Juhatuse liige on Tõnu Kaal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2001 (25 a 6 k) · Väike-Ameerika tn 15, Tallinn, 10129
Registriandmed KMKR EE100800029 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100800029
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -327,2 % | 2024: 45,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,8 % | 2024: 35,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 95,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 28,5 | 2024: 22,2 |
| Müügitulu kasv | −94,7 % | 2024: +112,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −33,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 458 | 251 571 | 118 633 | 8 821 | 11 107 | 104 621 | 62 676 |
| Puhaskasum | -44 030 | 115 451 | 79 959 | -32 390 | -6 411 | -16 408 | 4 337 |
| Käibevara | 221 454 | 327 488 | 229 815 | 166 905 | 274 248 | 329 225 | 347 671 |
| Põhivara | 8 888 | 8 888 | 9 710 | 411 | 411 | 576 | 97 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 230 342 | 336 376 | 239 525 | 167 316 | 274 659 | 329 801 | 347 768 |
| Kohustised kokku | 7 769 | 14 774 | 22 620 | 9 940 | 3 726 | 12 457 | 4 016 |
| Omakapital | 222 573 | 321 602 | 216 905 | 157 376 | 270 933 | 317 344 | 343 752 |
| Kasumimarginaal | -327,2 % | 45,9 % | 67,4 % | -367,2 % | -57,7 % | -15,7 % | 6,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 221 454 € · 96,1 %
- Põhivara 8 888 € · 3,9 %
- Lühiajalised kohustised 7 769 € · 3,4 %
- Omakapital 222 573 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 28,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 858 € | 0 € | 3 428 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 616 € | 0 € | 3 589 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 554 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 082 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 804 € | 0 € | 4 056 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 722 € | 0 € | 4 482 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 944 € | 0 € | 4 096 € | 0 |
| IV kv 2024 | 11 926 € | 0 € | 71 799 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 619 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 54,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 143 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10055846 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10055846 / 6
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10055846 / 5
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10055846 / 4
-
17.06.2010Muutmiskanne Ä 10055846 / 3
-
05.09.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 55846 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.09.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |