osaühing Pirita Hambaravi
Registrisse kantud 10750765osaühing Pirita Hambaravi (registrikood 10750765) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hambaravi (EMTAK 86231). 2025. aasta müügitulu oli 2 186 851 eurot ja puhaskasum 63 208 eurot, bilansimaht 1 370 181 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anu Sepp. Juhatuse liige on Anu Sepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2001 (25 a 6 k) · Merivälja tee 24, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE100687051 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100687051
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hambaravi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: 25,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,5 % | 2024: 68,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +19,1 % | 2024: +1,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 186 851 | 1 836 380 | 1 807 661 | 1 877 184 | 1 599 691 | 1 546 557 | 1 413 416 |
| Puhaskasum | 63 208 | 201 035 | 279 576 | 293 473 | 178 737 | 174 591 | 247 349 |
| Käibevara | 771 835 | 937 335 | 700 887 | 554 421 | 503 521 | 409 238 | 294 084 |
| Põhivara | 598 346 | 214 981 | 275 200 | 358 894 | 317 158 | 392 124 | 405 834 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 370 181 | 1 152 316 | 976 087 | 913 315 | 820 679 | 801 362 | 699 918 |
| Kohustised kokku | 664 907 | 366 888 | 241 695 | 258 498 | 309 335 | 288 755 | 161 902 |
| Omakapital | 705 274 | 785 428 | 734 392 | 654 817 | 511 344 | 512 607 | 538 016 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 10,9 % | 15,5 % | 15,6 % | 11,2 % | 11,3 % | 17,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 771 835 € · 56,3 %
- Põhivara 598 346 € · 43,7 %
- Lühiajalised kohustised 472 755 € · 34,5 %
- Pikaajalised kohustised 192 152 € · 14,0 %
- Omakapital 705 274 € · 51,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 136 974 € | 137 864 € | 2 694 € | 29 |
| II kv 2026 | 129 427 € | 129 976 € | 8 269 € | 31 |
| I kv 2026 | 118 069 € | 117 396 € | 2 451 € | 28 |
| IV kv 2025 | 124 621 € | 123 789 € | 5 813 € | 27 |
| III kv 2025 | 132 422 € | 131 803 € | 2 174 € | 29 |
| II kv 2025 | 125 856 € | 118 001 € | 7 219 € | 26 |
| I kv 2025 | 119 209 € | 116 274 € | 0 € | 28 |
| IV kv 2024 | 96 559 € | 95 357 € | 0 € | 28 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 45 658 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 45 955 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5 084,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 898 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 047 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 6 tk
- 35. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne (EMTAK 86) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 380 395 | 435 813 |
| Müük avalikule sektorile | 350 | – |
| Toetused kokku | 380 395 | 435 813 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 380 395 €
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool · maksed 350 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.05.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10056128 / 10
-
09.05.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10056128 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10056128 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10056128 / 8
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10056128 / 7
-
30.03.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10056128 / 6
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10056128 / 5
-
27.10.2015Muutmiskanne Ä 10056128 / 4
-
26.03.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10056128 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 56128 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |