Why OÜ
Registrisse kantud 10760522Why OÜ (registrikood 10760522) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2024. aasta müügitulu oli 350 eurot ja puhaskasum -5 555 eurot, bilansimaht 26 049 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oliver Kennik. Juhatuse liige on Oliver Kennik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2001 (25 a 5 k) · Suur-Karja tn 3, Tallinn, 10140
Registriandmed KMKR EE100695328 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100695328
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1 587,1 % | 2023: -27 615,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,7 % | 2023: -21,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2023: 87,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 55,9 | 2023: 8,0 |
| Müügitulu kasv | +960,6 % | 2023: −49,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −64,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 350 | 33 | 65 | 2 565 | 53 811 | 61 525 |
| Puhaskasum | -5 555 | -9 113 | -6 223 | -10 536 | 7 914 | 3 804 |
| Käibevara | 26 008 | 47 292 | 71 233 | 97 774 | 100 025 | 86 389 |
| Põhivara | 41 | 207 | 374 | 541 | 807 | 574 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 049 | 47 499 | 71 607 | 98 315 | 100 832 | 86 963 |
| Kohustised kokku | 465 | 5 894 | 888 | 21 373 | 13 354 | 7 399 |
| Omakapital | 25 584 | 41 605 | 70 719 | 76 942 | 87 478 | 79 564 |
| Kasumimarginaal | -1 587,1 % | -27 615,2 % | -9 573,8 % | -410,8 % | 14,7 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 008 € · 99,8 %
- Põhivara 41 € · 0,2 %
- Lühiajalised kohustised 465 € · 1,8 %
- Omakapital 25 584 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 55,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 54 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 154 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 987 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 29 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oliver Kennik
- Labtowellness OÜ Osanik
- Vaikus OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10056740 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10056740 / 13
-
29.12.2017Muutmiskanne Ä 10056740 / 12
-
07.11.2017Muutmiskanne Ä 10056740 / 11
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10056740 / 10
-
16.09.2013Muutmiskanne Ä 10056740 / 9
-
04.07.2011Muutmiskanne Ä 10056740 / 8
-
08.06.2011Muutmiskanne Ä 10056740 / 7
-
19.10.2010Muutmiskanne Ä 10056740 / 6
-
27.11.2009Muutmiskanne Ä 56740 / 5
-
19.03.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 56740 / M3
-
13.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 56740 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |