Osaühing Ivikar
Registrisse kantud 10763526Osaühing Ivikar (registrikood 10763526) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Kudjape alevik, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 33 085 eurot ja puhaskasum 887 eurot, bilansimaht 51 293 eurot. Juhatuse liikmed on Arvi Vahkal, Signe Vahkal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2001 (25 a 5 k) · Nonni, Kudjape alevik, 93851
Registriandmed KMKR EE101130426 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101130426
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: -11,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,8 % | 2024: -51,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,5 % | 2024: 10,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +21,3 % | 2024: −54,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 085 | 27 267 | 60 304 | 61 773 | 21 241 | 48 251 | 24 287 |
| Puhaskasum | 887 | -3 111 | -94 | 19 065 | -13 202 | 397 | 187 |
| Käibevara | 29 662 | 29 858 | 33 116 | 37 201 | 31 062 | 35 754 | 33 414 |
| Põhivara | 21 631 | 25 683 | 29 736 | 31 092 | 35 154 | 838 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 51 293 | 55 541 | 62 852 | 68 293 | 66 216 | 36 592 | 33 414 |
| Kohustised kokku | 44 359 | 49 494 | 53 694 | 59 041 | 76 028 | 33 202 | 30 421 |
| Omakapital | 6 934 | 6 047 | 9 158 | 9 252 | -9 812 | 3 390 | 2 993 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | -11,4 % | -0,2 % | 30,9 % | -62,2 % | 0,8 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 662 € · 57,8 %
- Põhivara 21 631 € · 42,2 %
- Lühiajalised kohustised 44 359 € · 86,5 %
- Omakapital 6 934 € · 13,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 31 876 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 1 209 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 088 € | 2 852 € | 8 808 € | 2 |
| II kv 2026 | 451 € | 0 € | 2 208 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 130 € | 3 409 € | 11 115 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 194 € | 3 777 € | 12 131 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 842 € | 2 157 € | 6 093 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 610 € | 2 185 € | 3 809 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 693 € | 3 499 € | 7 043 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 363 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 951 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 46,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 936 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 914 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNonni, Kudjape alevik, 93851
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30015236 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30015236 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30015236 / 5
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30015236 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30015236 / 3
-
22.06.2009Muutmiskanne Ä 15236 / 2
-
21.05.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 15236 / M5
-
05.04.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 15236 / M4
-
20.02.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 15236 / M3
-
20.02.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 15236 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |