MAXIMA Eesti OÜ
Registrisse kantud 10765896MAXIMA Eesti OÜ (registrikood 10765896) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47111). 2025. aasta müügitulu oli 600 899 413 eurot, bilansimaht 239 691 593 eurot. Ettevõttel on osalus 11 ettevõttes. Juhatuse liige on Diana Gegelytė. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2001 (25 a 3 k) · Aiandi tn 13/2, Tallinn, 12918
Registriandmed KMKR EE100702800 · osakapital 14 899 336 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100702800
- Osakapital
- 14 899 336 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- 87 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 23,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +0,4 % | 2024: +0,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 600 899 413 | 598 701 000 | 593 329 000 | 546 441 000 | 519 770 000 | 502 947 000 | 486 292 000 |
| Puhaskasum | – | 7 294 000 | 11 710 000 | 1 909 000 | 6 509 000 | 1 171 000 | -3 266 000 |
| Käibevara | – | 66 680 000 | 68 541 000 | 70 556 000 | 77 185 000 | 65 955 000 | 57 646 000 |
| Põhivara | – | 170 754 000 | 180 711 000 | 176 865 000 | 189 645 000 | 196 849 000 | 186 437 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 239 691 593 | 237 434 000 | 249 252 000 | 247 421 000 | 266 830 000 | 262 804 000 | 244 083 000 |
| Kohustised kokku | – | 182 433 000 | 198 545 000 | 208 424 000 | 229 742 000 | 232 225 000 | 234 675 000 |
| Omakapital | – | 55 001 000 | 50 707 000 | 38 997 000 | 37 088 000 | 30 579 000 | 9 408 000 |
| Kasumimarginaal | – | 1,2 % | 2,0 % | 0,3 % | 1,3 % | 0,2 % | -0,7 % |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 943 486 € | 5 199 725 € | 208 938 821 € | 2734 |
| II kv 2026 | 25 515 157 € | 4 648 068 € | 211 659 695 € | 2824 |
| I kv 2026 | 27 155 539 € | 4 934 459 € | 210 118 853 € | 2735 |
| IV kv 2025 | 22 696 449 € | 4 904 627 € | 206 701 064 € | 2766 |
| III kv 2025 | 23 270 283 € | 5 369 122 € | 209 761 159 € | 2779 |
| II kv 2025 | 21 153 041 € | 4 835 327 € | 213 585 358 € | 2863 |
| I kv 2025 | 21 473 966 € | 5 037 170 € | 203 722 977 € | 2765 |
| IV kv 2024 | 19 766 982 € | 4 955 176 € | 203 553 421 € | 2838 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 647 829 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 733 242 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 69 646 274 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 219 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nerius Numa
- BAUHOF GROUP AS Tegelik kasusaaja
- SUPERSA OÜ Tegelik kasusaaja
- CORE PROPERTIES OÜ Tegelik kasusaaja
- NOBELA PROPERTIES OÜ Tegelik kasusaaja
- TESTAMA PROPERTIES OÜ Tegelik kasusaaja
- VOLTERRINA OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ SMUULI KVP Tegelik kasusaaja
- Tahita Properties OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (11)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ALLEGRITOS OÜ | 100 % | 743 000 € | 01.09.2023 | 40 181 €2025 |
| Arensburg Properties OÜ | 100 % | 2 872 500 € | 02.09.2023 | 816 729 €2025 |
| BELLSTAR PROPERTIES OÜ | 100 % | 500 000 € | 02.09.2023 | 640 033 €2025 |
| NOBELA PROPERTIES OÜ | 100 % | 4 100 000 € | 02.09.2023 | 3 310 993 €2025 |
| NODA PROPERTIES OÜ | 100 % | 3 600 000 € | 02.09.2023 | 905 881 €2025 |
| OÜ RE Tegevus | 100 % | 2 882 557 € | 02.09.2023 | 42 856 €2025 |
| OÜ SMUULI KVP | 100 % | 4 565 026 € | 01.09.2023 | 1 466 129 €2025 |
| Tahita Properties OÜ | 100 % | 3 236 600 € | 02.09.2023 | 969 309 €2025 |
| TESTAMA PROPERTIES OÜ | 100 % | 602 500 € | 03.09.2023 | 1 702 216 €2025 |
| VOLTERRINA OÜ | 100 % | 3 361 800 € | 01.09.2023 | 1 549 755 €2025 |
| OÜ Tootjavastutusorganisatsioon | 1,01 % | 32 € | 02.09.2023 | 3 417 097 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (11)
-
ALLEGRITOS OÜ 100 %
-
Arensburg Properties OÜ 100 %
-
BELLSTAR PROPERTIES OÜ 100 %
-
NOBELA PROPERTIES OÜ 100 %
-
NODA PROPERTIES OÜ 100 %
-
OÜ RE Tegevus 100 %
-
OÜ SMUULI KVP 100 %
-
Tahita Properties OÜ 100 %
-
TESTAMA PROPERTIES OÜ 100 %
-
VOLTERRINA OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (87)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
8694
-
13280
-
10521
-
Jaekaubandus · Tunnustatud toidukäitleja4083
-
-
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kaubandus (EMTAK 47) 600 899 413 €
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 600 899 413 €
- 3. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kaubandus 239 691 593 €
- 10. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 250 ja rohkem töötajat 11 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 24 606 | 20 334 |
| Müük avalikule sektorile | 102 320 | 103 939 |
| Toetused kokku | 24 606 | 20 334 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 73 064 €
- Eesti Töötukassa · toetus 24 606 €
- Narva Noortekeskus · maksed 4 768 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 3 500 €
- Maardu Linnavalitsus · maksed 3 044 €
- Narva Linna Sotsiaalabiamet · maksed 2 600 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.02.2024Muutmiskanne Ä 10082154 / 64
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10082154 / 63
-
06.02.2023Muutmiskanne Ä 10082154 / 62
-
02.02.2023Muutmiskanne Ä 10082154 / M25
-
29.09.2021Muutmiskanne Ä 10082154 / 61
-
28.09.2021Muutmiskanne Ä 10082154 / M23
-
29.01.2021Muutmiskanne Ä 10082154 / 60
-
28.10.2020Muutmiskanne Ä 10082154 / 59
-
20.10.2020Muutmiskanne Ä 10082154 / M22
-
25.03.2020Muutmiskanne Ä 10082154 / 58
-
10.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10082154 / 57
-
27.08.2019Muutmiskanne Ä 10082154 / 56
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |