OÜ Levantis
Registrisse kantud 10787366OÜ Levantis (registrikood 10787366) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Aaviku küla, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 33 167 eurot ja puhaskasum 3 019 eurot, bilansimaht 39 317 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Tamm. Juhatuse liige on Toomas Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.07.2001 (25 a 2 k) · Tamme, Aaviku küla, 75305
Registriandmed KMKR EE100705030 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100705030
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: -18,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,7 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 257,9 | 2024: 357,6 |
| Müügitulu kasv | +196,7 % | 2024: −75,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 167 | 11 178 | 45 269 | 6 831 | 37 298 | 21 749 | 20 654 |
| Puhaskasum | 3 019 | -2 028 | 3 395 | -1 140 | 1 227 | -1 822 | 3 992 |
| Käibevara | 36 877 | 31 468 | 33 152 | 32 479 | 32 377 | 31 864 | 33 339 |
| Põhivara | 2 440 | 4 775 | 6 035 | 2 555 | 3 929 | 4 596 | 3 730 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 317 | 36 243 | 39 187 | 35 034 | 36 306 | 36 460 | 37 069 |
| Kohustised kokku | 143 | 88 | 1 004 | 246 | 378 | 1 759 | 546 |
| Omakapital | 39 174 | 36 155 | 38 183 | 34 788 | 35 928 | 34 701 | 36 523 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | -18,1 % | 7,5 % | -16,7 % | 3,3 % | -8,4 % | 19,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 877 € · 93,8 %
- Põhivara 2 440 € · 6,2 %
- Lühiajalised kohustised 143 € · 0,4 %
- Omakapital 39 174 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 257,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük põhitegevus 20 000 €
-
71129 Muud insener-tehnilised tegevusalad 13 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 163 € | 0 € | 8 941 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 819 € | 0 |
| I kv 2026 | 231 € | 0 € | 2 017 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 535 € | 0 € | 9 335 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 275 € | 0 € | 21 165 € | 0 |
| II kv 2025 | 92 € | 0 € | 1 127 € | 0 |
| I kv 2025 | 167 € | 0 € | 1 670 € | 0 |
| IV kv 2024 | 98 € | 0 € | 1 841 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 54 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 980 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme, Aaviku küla, 75305
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10059278 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10059278 / 8
-
01.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10059278 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10059278 / 6
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10059278 / 5
-
17.05.2010Muutmiskanne Ä 10059278 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 59278 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |