Osaühing BALAUMAR
Likvideerimisel 10793160Osaühing BALAUMAR (registrikood 10793160) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Aespa alevik, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 2 580 eurot ja puhaskasum -11 860 eurot, bilansimaht 50 701 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.09.2001 (25 a 1 k) · Tammelehe tn 40, Aespa alevik, 79705
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -459,7 % | 2024: -369,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,7 % | 2024: -19,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 2024: 93,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,8 | 2024: 9,7 |
| Müügitulu kasv | −13,9 % | 2024: −22,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 580 | 2 998 | 3 847 | 3 247 | 5 959 | 2 454 | 2 840 |
| Puhaskasum | -11 860 | -11 082 | -24 031 | -9 952 | -5 340 | -425 172 | -258 |
| Käibevara | 31 264 | 38 200 | 57 511 | 127 149 | 166 901 | 172 515 | 3 912 |
| Põhivara | 19 437 | 23 686 | 28 067 | 32 469 | 3 104 | 1 562 | 595 337 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 50 701 | 61 886 | 85 578 | 159 618 | 170 005 | 174 077 | 599 249 |
| Kohustised kokku | 4 594 | 3 919 | 1 368 | 1 376 | 1 811 | 543 | 543 |
| Omakapital | 46 107 | 57 967 | 84 210 | 158 242 | 168 194 | 173 534 | 598 706 |
| Kasumimarginaal | -459,7 % | -369,6 % | -624,7 % | -306,5 % | -89,6 % | -17 325,7 % | -9,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 264 € · 61,7 %
- Põhivara 19 437 € · 38,3 %
- Lühiajalised kohustised 4 594 € · 9,1 %
- Omakapital 46 107 € · 90,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 821 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 836 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 81 € | 0 € | 1 672 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 767 € | 1 129 € | 54 € | 0 |
| IV kv 2024 | 10 € | 0 € | 1 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 940 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTammelehe tn 40, Aespa alevik, 79705
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.08.2026Lõpetamiskanne Ä 10060120 / 16
-
15.05.2026Muutmiskanne Ä 10060120 / 15
-
06.05.2026Muutmiskanne Ä 10060120 / M3
-
04.01.2026Muutmiskanne Ä 10060120 / 14
-
28.05.2025Muutmiskanne Ä 10060120 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10060120 / 12
-
13.03.2019Muutmiskanne Ä 10060120 / 11
-
29.01.2019Muutmiskanne Ä 10060120 / 9
-
29.01.2019Muutmiskanne Ä 10060120 / 10
-
27.12.2018Muutmiskanne Ä 10060120 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10060120 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10060120 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |