OÜ E-TEHNO
Registrisse kantud 10804641OÜ E-TEHNO (registrikood 10804641) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala autode tehniline ülevaatus (EMTAK 71201). 2025. aasta müügitulu oli 2 972 718 eurot ja puhaskasum -93 080 eurot, bilansimaht 2 192 548 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Ülo Heinsoo. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Omanikukonto: Ülo Heinsoo, Kairi Heinsoo, Katrin Heinsoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2001 (24 a 10 k) · Võru tn 55, Tartu linn, 50111
Registriandmed KMKR EE100728897 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE100728897
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Autode tehniline ülevaatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,1 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,5 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,6 % | 2024: 61,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: +13,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 972 718 | 3 016 557 | 2 663 229 | 2 346 346 | 2 043 268 | 1 769 629 | 1 452 526 |
| Puhaskasum | -93 080 | 53 651 | 96 226 | 36 269 | 25 023 | 39 852 | 3 003 |
| Käibevara | 144 604 | 164 163 | 239 301 | 159 740 | 104 791 | 87 079 | 155 797 |
| Põhivara | 2 047 944 | 2 078 969 | 2 002 917 | 1 937 499 | 1 963 041 | 2 000 699 | 1 867 040 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 192 548 | 2 243 132 | 2 242 218 | 2 097 239 | 2 067 832 | 2 087 778 | 2 022 837 |
| Kohustised kokku | 952 649 | 860 153 | 862 890 | 764 137 | 720 999 | 715 968 | 663 998 |
| Omakapital | 1 239 899 | 1 382 979 | 1 379 328 | 1 333 102 | 1 346 833 | 1 371 810 | 1 358 839 |
| Kasumimarginaal | -3,1 % | 1,8 % | 3,6 % | 1,5 % | 1,2 % | 2,3 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 144 604 € · 6,6 %
- Põhivara 2 047 944 € · 93,4 %
- Lühiajalised kohustised 886 172 € · 40,4 %
- Pikaajalised kohustised 66 477 € · 3,0 %
- Omakapital 1 239 899 € · 56,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
71201 Autode tehniline ülevaatus põhitegevus 2 506 162 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 193 336 €
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 177 335 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 40 249 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 29 439 €
-
33191 Muude seadmete remont ja hooldus 26 122 €
-
81231 Muu puhastustegevus 75 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 274 349 € | 163 078 € | 895 640 € | 50 |
| II kv 2026 | 289 685 € | 147 958 € | 896 933 € | 49 |
| I kv 2026 | 191 534 € | 147 690 € | 550 621 € | 49 |
| IV kv 2025 | 234 040 € | 163 668 € | 805 823 € | 48 |
| III kv 2025 | 263 376 € | 159 863 € | 801 978 € | 48 |
| II kv 2025 | 247 556 € | 143 524 € | 836 425 € | 47 |
| I kv 2025 | 175 353 € | 139 908 € | 600 060 € | 47 |
| IV kv 2024 | 223 419 € | 139 720 € | 784 026 € | 47 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 91 450 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 54 359 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 298 547 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 091 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Ülo Heinsoo
- Osaühing Targa Tehnika Tegelik kasusaaja
- Laagri Tehnokeskus OÜ Juhatuse liige
- Jantech Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Eesti Tehnoülevaatajate Liit Tegelik kasusaaja
-
Katrin Heinsoo
- Osaühing Targa Tehnika Juhatuse liige
- Laagri Tehnokeskus OÜ Juhatuse liige
- Jantech Grupp OÜ Juhatuse liige
- KAH2 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kairi Heinsoo
- Laagri Tehnokeskus OÜ Juhatuse liige
- Kaimar OÜ Tegelik kasusaaja
- Jantech Grupp OÜ Juhatuse liige
- River Capital OÜ Osanik Likvideerimisel
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Jantech Grupp OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 27 511 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Jantech Grupp OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 7 tk
- 17. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 93 080 €
- 19. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 16,9 a
- 31. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 2 972 718 €
- 38. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 2 192 548 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 127 621 | 143 566 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 107 313 €
- Kadrioru Park · maksed 6 154 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 5 827 €
- Päästeamet · maksed 5 735 €
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 570 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 345 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Päästeamet · 26.08.2024 · 9 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubLeia lähim E‑Tehno ülevaatuspunkt ning broneeri sobiv aeg veebis. 14 ülevaatuspunkti üle Eesti. Broneeri tehnoülevaatus sobivas E‑Tehno punktis.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.12.2019Muutmiskanne Ä 20021790 / 19
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20021790 / 18
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20021790 / 17
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20021790 / 16
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20021790 / 15
-
28.12.2016Muutmiskanne Ä 20021790 / 14
-
27.12.2016Muutmiskanne Ä 20021790 / M3
-
22.12.2016Muutmiskanne Ä 20021790 / M2
-
31.07.2016Muutmiskanne Ä 20021790 / 13
-
23.08.2011Muutmiskanne Ä 20021790 / 12
-
17.12.2010Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20021790 / 11
-
13.08.2010Muutmiskanne Ä 20021790 / 10
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 01.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |