OÜ E&M
Registrisse kantud 10805584OÜ E&M (registrikood 10805584) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Angerja küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 876 230 eurot ja puhaskasum 80 644 eurot, bilansimaht 585 030 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Sepping. Juhatuse liige on Mart Sepping. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.09.2001 (25 a 0 k) · Laagri, Angerja küla, 79741
Registriandmed KMKR EE100760790 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100760790
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,2 % | 2024: 26,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,4 % | 2024: 68,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,7 % | 2024: 55,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +5,2 % | 2024: +11,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +90,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 876 230 | 832 543 | 749 865 | 1 002 152 | 39 995 | 34 690 | 32 895 |
| Puhaskasum | 80 644 | 217 539 | 62 542 | -279 221 | 93 846 | 145 893 | 14 196 |
| Käibevara | 585 030 | 570 398 | 405 392 | 417 333 | 553 399 | 426 115 | 155 996 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 2 500 | 3 268 | 3 841 | 6 913 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 585 030 | 570 398 | 405 392 | 419 833 | 556 667 | 429 956 | 162 909 |
| Kohustised kokku | 188 828 | 254 841 | 307 374 | 384 357 | 241 970 | 209 015 | 87 861 |
| Omakapital | 396 202 | 315 557 | 98 018 | 35 476 | 314 697 | 220 941 | 75 048 |
| Kasumimarginaal | 9,2 % | 26,1 % | 8,3 % | -27,9 % | 234,6 % | 420,6 % | 43,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 585 030 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 188 828 € · 32,3 %
- Omakapital 396 202 € · 67,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 000 € | 160 508 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 025 € | 301 525 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 985 € | 215 950 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 945 € | 292 260 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 933 € | 215 565 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 941 € | 255 522 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 154 € | 208 973 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 760 € | 267 541 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 333 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 53 503 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaagri, Angerja küla, 79741
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kohila vald 9,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30022255 / 8
-
08.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30022255 / 7
-
29.06.2018Muutmiskanne Ä 30022255 / 6
-
29.03.2018Muutmiskanne Ä 30022255 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30022255 / 4
-
30.06.2011Muutmiskanne Ä 30022255 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 22255 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 22255
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 60312 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |