AS Kawe
Registrisse kantud 10813342AS Kawe (registrikood 10813342) on 2001. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) (EMTAK 68321). 2025. aasta müügitulu oli 1 943 394 eurot ja puhaskasum 2 307 214 eurot, bilansimaht 41 573 672 eurot. Ettevõttel on osalus 12 ettevõttes. Juhatuse liige on Jaanus Kosemaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2001 (24 a 11 k) · Tatari tn 2, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE100751929 · osakapital 500 018 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100751929
- Osakapital
- 500 018 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 118,7 % | 2024: -27,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,6 % | 2024: -13,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,0 % | 2024: 10,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,6 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +6,9 % | 2024: +13,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 943 394 | 1 818 793 | 1 608 354 | 1 459 926 | 1 350 188 | 1 237 444 | 1 293 138 |
| Puhaskasum | 2 307 214 | -506 033 | -463 778 | -248 746 | -121 308 | -133 898 | 52 416 |
| Käibevara | 2 223 314 | 92 286 | 29 317 379 | 215 710 | 53 373 | 1 437 904 | 1 179 545 |
| Põhivara | 39 350 358 | 37 597 144 | 10 380 346 | 38 375 723 | 35 925 301 | 34 716 576 | 35 796 981 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 573 672 | 37 689 430 | 39 697 725 | 38 591 433 | 35 978 674 | 36 154 480 | 36 976 526 |
| Kohustised kokku | 37 426 803 | 33 849 794 | 35 352 056 | 33 781 986 | 24 920 463 | 24 974 961 | 25 662 737 |
| Omakapital | 4 146 869 | 3 839 636 | 4 345 669 | 4 809 447 | 11 058 211 | 11 179 519 | 11 313 789 |
| Kasumimarginaal | 118,7 % | -27,8 % | -28,8 % | -17,0 % | -9,0 % | -10,8 % | 4,1 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 859 064 | 18 381 951 | 29 230 274 | 13 662 200 | 11 921 125 | 12 782 108 | 13 701 411 |
| Puhaskasum | 5 929 873 | 3 692 964 | -6 572 252 | -408 046 | 15 481 307 | 245 041 | 14 253 807 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 178 128 274 | 180 333 688 | 182 808 966 | 196 428 759 | 175 117 978 | 162 860 749 | 164 842 276 |
| Kohustised kokku | 77 035 231 | 83 070 536 | 89 134 113 | 96 079 321 | 68 255 880 | 71 380 083 | 73 337 685 |
| Omakapital | 101 093 043 | 97 263 152 | 93 674 853 | 100 349 438 | 106 862 098 | 91 480 666 | 91 504 591 |
| Töötajaid | 14 | 17 | 16 | 17 | 17 | 16 | 16 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 223 314 € · 5,3 %
- Põhivara 39 350 358 € · 94,7 %
- Lühiajalised kohustised 152 038 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 37 274 765 € · 89,7 %
- Omakapital 4 146 869 € · 10,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 196 099 € | 113 882 € | 551 903 € | 14 |
| II kv 2026 | 224 104 € | 117 154 € | 598 148 € | 11 |
| I kv 2026 | 225 152 € | 163 025 € | 526 938 € | 12 |
| IV kv 2025 | 195 658 € | 113 262 € | 486 267 € | 12 |
| III kv 2025 | 203 193 € | 123 563 € | 487 855 € | 13 |
| II kv 2025 | 205 052 € | 122 430 € | 481 574 € | 13 |
| I kv 2025 | 253 756 € | 168 955 € | 560 591 € | 14 |
| IV kv 2024 | 183 457 € | 119 201 € | 458 294 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 65 366 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 37 961 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 35,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 183 968 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 214 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Ivar Johannes Koteng
- AS Türi Kvartal Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Invest Juhatuse liige
- OÜ Kawe Logistika Tegelik kasusaaja
- OÜ Duarte Group Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Ärikeskus Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe City Tegelik kasusaaja
- OÜ Aquabene Juhatuse liige
- OÜ Kawe Club Tegelik kasusaaja
-
Jaanus Kosemaa
- AS Türi Kvartal Juhatuse liige
- OÜ Kawe Invest Juhatuse liige
- OÜ Kawe Logistika Osanik
- OÜ Duarte Group Juhatuse liige
- OÜ Kawe Ärikeskus Juhatuse liige
- OÜ Kawe City Osanik
- OÜ Aquabene Juhatuse liige
- OÜ Kawe Club Juhatuse liige
-
Trond Bernhard Brekke
- AS Türi Kvartal Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Invest Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Logistika Tegelik kasusaaja
- OÜ Duarte Group Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Ärikeskus Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe City Tegelik kasusaaja
- OÜ Aquabene Tegelik kasusaaja
- OÜ Kawe Club Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (12)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Toompuiestee Büroohoone | 100 % | 639 116 € | 16.08.2023 | 586 940 €2025 |
| OÜ Kawe Invest | 95,02 % | 2 483 € | 16.08.2023 | 4 651 150 €2025 |
| OÜ Aquabene | 95 % | 2 434 € | 16.08.2023 | 1 137 330 €2025 |
| OÜ Duarte Group | 95 % | 1 526 970 € | 16.08.2023 | 1 894 458 €2025 |
| OÜ Kawe Arendus | 95 % | 2 375 € | 02.09.2023 | – |
| OÜ Kawe Kodu | 95 % | 2 375 € | 01.09.2023 | 6 000 €2025 |
| OÜ Kawe Logistika | 95 % | 2 434 € | 16.08.2023 | 2 308 300 €2025 |
| OÜ Kawe Puit | 95 % | 2 434 € | 16.08.2023 | 369 117 €2025 |
| OÜ Kawe Tobiase | 95 % | 2 375 € | 01.09.2023 | 266 767 €2025 |
| OÜ Kawe Tower | 95 % | 2 375 € | 16.08.2023 | 570 413 €2025 |
| OÜ Kawe Ärikeskus | 94,96 % | 2 376 € | 02.12.2024 | 1 766 863 €2025 |
| OÜ Kawe City | 94,96 % | 2 376 € | 17.12.2024 | 1 319 781 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (13)
-
OÜ Kawe Invest 95,02 %
-
OÜ Kawe Tower 95 %
-
OÜ Aquabene 95 %
-
OÜ Duarte Group 95 %
-
OÜ Kawe Arendus 95 %
-
OÜ Kawe Kodu 95 %
-
OÜ Kawe Logistika 95 %
-
OÜ Kawe Puit 95 %
-
OÜ Kawe Tobiase 95 %
-
OÜ Kawe Ärikeskus 94,96 %
-
OÜ Kawe City 94,96 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · 10–49 töötajat 118,7 %
- 22. Kõige pikema staažiga juhatused · Kinnisvara 24,4 a
- 35. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 10–49 töötajat 13 tk
- 43. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kinnisvara 1 943 394 €
- 47. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kinnisvara 164 801 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 000 |
| Toetused kokku | 4 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- KLIIMAMINISTEERIUM · toetus 4 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub24 aastat kogemusi kinnisvara arendamisel. Ehitame, üürime büroopindu Tallinnas ning alates 2022. aastast tegeleme ka elamuarendusega.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.02.2026Muutmiskanne Ä 10060831 / M15
-
27.11.2025Muutmiskanne Ä 10060831 / M14
-
11.11.2025Muutmiskanne Ä 10060831 / M13
-
24.07.2025Muutmiskanne Ä 10060831 / 25
-
04.07.2025Muutmiskanne Ä 10060831 / 24
-
17.10.2022Muutmiskanne Ä 10060831 / 23
-
04.10.2021Muutmiskanne Ä 10060831 / M11
-
15.03.2019Muutmiskanne Ä 10060831 / 22
-
13.03.2019Muutmiskanne Ä 10060831 / M9
-
22.01.2019Muutmiskanne Ä 10060831 / 21
-
18.12.2018Muutmiskanne Ä 10060831 / 20
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10060831 / 19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |