osaühing STABICO
Registrisse kantud 10818836osaühing STABICO (registrikood 10818836) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2025. aasta müügitulu oli 141 911 eurot ja puhaskasum 9 890 eurot, bilansimaht 133 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margit Vaske. Juhatuse liige on Margit Vaske. Maksuvõlg on 3 665,17 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.11.2001 (24 a 10 k) · Planeedi tn 2-29, Tallinn, 10139
Registriandmed KMKR EE100727445 · osakapital 310 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100727445
- Osakapital
- 310 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,9 % | 2024: 84,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,4 | 2024: 6,1 |
| Müügitulu kasv | +13,5 % | 2024: −36,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −19,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 141 911 | 125 036 | 198 011 | 306 200 | 266 258 | 416 533 | 476 658 |
| Puhaskasum | 9 890 | 2 597 | 9 980 | 28 906 | 5 317 | 1 153 | 11 730 |
| Käibevara | 128 892 | 118 973 | 145 821 | 141 672 | 160 043 | 157 190 | 155 678 |
| Põhivara | 4 108 | 6 295 | 8 483 | 10 670 | 0 | 12 127 | 29 645 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 133 000 | 125 268 | 154 304 | 152 342 | 160 043 | 169 317 | 185 323 |
| Kohustised kokku | 17 440 | 19 598 | 51 231 | 58 712 | 95 098 | 109 689 | 116 848 |
| Omakapital | 115 560 | 105 670 | 103 073 | 93 630 | 64 945 | 59 628 | 68 475 |
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 2,1 % | 5,0 % | 9,4 % | 2,0 % | 0,3 % | 2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 128 892 € · 96,9 %
- Põhivara 4 108 € · 3,1 %
- Lühiajalised kohustised 17 440 € · 13,1 %
- Omakapital 115 560 € · 86,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 482 € | 2 691 € | 59 899 € | 2 |
| II kv 2026 | 11 000 € | 2 489 € | 39 665 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 316 € | 1 507 € | 38 340 € | 2 |
| IV kv 2025 | 8 408 € | 2 661 € | 50 595 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 968 € | 2 132 € | 38 135 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 955 € | 2 492 € | 29 514 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 195 € | 1 517 € | 35 230 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 326 € | 1 249 € | 37 372 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 494 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 897 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 966 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 863 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 3 665,17 €
- 07.10.2026 4 581,47 €
- 29.09.2026 4 981,47 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margit Vaske
- STS-railings OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ LaDiorella Tegelik kasusaaja
- OÜ ART-TIME Juhatuse liige
- TIXIE & ALFIE OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 961 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Lääneranna Hoolekanne · maksed 623 €
- SA Läänemaa Haigla · maksed 590 €
- Kuusalu Vallavalitsus · maksed 330 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 262 €
- Tõrva Vallavalitsus · maksed 157 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10061622 / 11
-
05.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10061622 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10061622 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10061622 / 8
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10061622 / 7
-
05.09.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10061622 / 6
-
01.07.2010Muutmiskanne Ä 10061622 / 5
-
23.02.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10061622 / 4
-
04.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 61622 / M3
-
09.04.2007Muutmiskanne Ä 61622 / 3
-
05.04.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 61622 / M2
-
06.06.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 61622 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |