Osaühing Trixel
Registrisse kantud 10819899Osaühing Trixel (registrikood 10819899) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Männiku küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 122 227 eurot ja puhaskasum -1 026 eurot, bilansimaht 144 579 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ojar Mägi. Juhatuse liige on Ojar Mägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.11.2001 (24 a 10 k) · Tiiru põik 9, Männiku küla, 75511
Registriandmed KMKR EE100727652 · osakapital 3 195 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100727652
- Osakapital
- 3 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,8 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,3 % | 2024: 93,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,9 | 2024: 13,5 |
| Müügitulu kasv | −29,3 % | 2024: −21,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 122 227 | 172 964 | 219 093 | 234 747 | 264 557 | 246 003 | 245 659 |
| Puhaskasum | -1 026 | 7 420 | -40 963 | 41 730 | 46 677 | 15 234 | 8 459 |
| Käibevara | 137 896 | 149 078 | 161 631 | 208 754 | 191 998 | 139 046 | 130 948 |
| Põhivara | 6 683 | 12 412 | 18 140 | 23 868 | 144 | 509 | 3 852 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 144 579 | 161 490 | 179 771 | 232 622 | 192 142 | 139 555 | 134 800 |
| Kohustised kokku | 8 181 | 11 066 | 24 592 | 36 480 | 37 730 | 31 820 | 42 299 |
| Omakapital | 136 398 | 150 424 | 155 179 | 196 142 | 154 412 | 107 735 | 92 501 |
| Kasumimarginaal | -0,8 % | 4,3 % | -18,7 % | 17,8 % | 17,6 % | 6,2 % | 3,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 137 896 € · 95,4 %
- Põhivara 6 683 € · 4,6 %
- Lühiajalised kohustised 8 181 € · 5,7 %
- Omakapital 136 398 € · 94,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 385 € | 2 970 € | 61 935 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 526 € | 2 970 € | 48 081 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 282 € | 2 640 € | 35 487 € | 1 |
| IV kv 2025 | 8 830 € | 2 475 € | 54 905 € | 1 |
| III kv 2025 | 9 171 € | 2 475 € | 32 571 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 491 € | 2 475 € | 53 151 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 862 € | 2 247 € | 42 918 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 816 € | 3 145 € | 49 343 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 128 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 990 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 645 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 904 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 795 | 2 782 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Vangla · maksed 4 728 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 362 €
- Rahvusooper Estonia · maksed 343 €
- Kõrgem Kunstikool Pallas · maksed 208 €
- Tallinna Rakenduslik Kolledž · maksed 154 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.12.2024Muutmiskanne Ä 10061798 / 13
-
06.12.2024Osanike muutmine Ä 10061798 / M1
-
24.04.2024Muutmiskanne Ä 10061798 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10061798 / 11
-
01.07.2020Muutmiskanne Ä 10061798 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10061798 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10061798 / 8
-
22.11.2016Muutmiskanne Ä 10061798 / 7
-
17.02.2016Muutmiskanne Ä 10061798 / 6
-
19.02.2013Muutmiskanne Ä 10061798 / 5
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 10061798 / 4
-
21.07.2010Muutmiskanne Ä 10061798 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |