OÜ InterLogic
Registrisse kantud 10827226OÜ InterLogic (registrikood 10827226) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 382 265 eurot ja puhaskasum 8 135 eurot, bilansimaht 374 954 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nurmi Markus. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Nurmi Markus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2002 (24 a 9 k) · Piibelehe tn 8, Tallinn, 10618
Registriandmed KMKR EE101131027 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101131027
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2024: 10,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,3 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 2024: 89,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,0 | 2024: 9,3 |
| Müügitulu kasv | −3,1 % | 2024: −27,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 265 | 394 593 | 544 556 | 301 433 | 176 190 | 385 457 | 354 193 |
| Puhaskasum | 8 135 | 39 763 | 18 846 | 4 356 | 48 428 | 73 151 | 4 874 |
| Käibevara | 360 446 | 367 583 | 385 575 | 240 591 | 219 091 | 230 753 | 182 715 |
| Põhivara | 14 508 | 16 441 | 16 226 | 60 669 | 76 411 | 23 684 | 9 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 374 954 | 384 024 | 401 801 | 301 260 | 295 502 | 254 437 | 192 215 |
| Kohustised kokku | 22 509 | 39 714 | 97 254 | 15 559 | 14 157 | 16 519 | 27 448 |
| Omakapital | 352 445 | 344 310 | 304 547 | 285 701 | 281 345 | 237 918 | 164 767 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 10,1 % | 3,5 % | 1,4 % | 27,5 % | 19,0 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 360 446 € · 96,1 %
- Põhivara 14 508 € · 3,9 %
- Lühiajalised kohustised 22 509 € · 6,0 %
- Omakapital 352 445 € · 94,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine põhitegevus 336 484 €
-
14211 Pealisrõivaste tootmine 45 781 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 800 € | 7 985 € | 124 070 € | 5 |
| II kv 2026 | 25 890 € | 7 359 € | 135 163 € | 5 |
| I kv 2026 | 23 608 € | 7 217 € | 109 461 € | 5 |
| IV kv 2025 | 20 447 € | 7 166 € | 123 993 € | 5 |
| III kv 2025 | 13 079 € | 6 964 € | 110 107 € | 5 |
| II kv 2025 | 14 508 € | 7 135 € | 67 430 € | 5 |
| I kv 2025 | 28 332 € | 6 775 € | 142 682 € | 5 |
| IV kv 2024 | 10 834 € | 6 448 € | 71 490 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 267 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 662 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 357 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 024 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nurmi Markus
- OÜ Linar Autorent Tegelik kasusaaja
- OÜ Dataconnect Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Linar Autorent | 100 % | 200 000 EEK | 01.09.2023 | 41 983 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ Linar Autorent 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPiibelehe tn 8, Tallinn, 10618
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 008 | 6 650 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Kontsert · maksed 3 008 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10062746 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10062746 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10062746 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10062746 / 6
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10062746 / 5
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10062746 / 4
-
20.07.2009Muutmiskanne Ä 62746 / 3
-
10.11.2008Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 62746 / M5
-
17.10.2008Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 62746 / M4
-
04.10.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 62746 / M3
-
07.03.2007Toimiku dokumentide kontroll Ä 62746 / M2
-
18.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 62746 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |