Quantum Eesti AS
Registrisse kantud 10832463Quantum Eesti AS (registrikood 10832463) on 2001. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Räni alevik, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2025. aasta müügitulu oli 10 940 006 eurot ja puhaskasum 1 371 744 eurot, bilansimaht 7 119 427 eurot. Juhatuse liikmed on Ivar Värsi, Mart Uusküla, Martin Lepiku. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2001 (24 a 9 k) · Tiigrisilma tn 8, Räni alevik, 61708
Registriandmed KMKR EE100731169 · osakapital 28 116 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100731169
- Osakapital
- 28 116 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,5 % | 2024: 12,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,0 % | 2024: 25,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,2 % | 2024: 82,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | −1,4 % | 2024: +1,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 940 006 | 11 093 950 | 10 905 896 | 9 607 107 | 8 259 969 | 7 372 617 | 6 385 296 |
| Puhaskasum | 1 371 744 | 1 418 947 | 1 484 130 | 978 144 | 1 427 372 | 817 123 | 373 846 |
| Käibevara | 5 566 736 | 5 358 760 | 5 123 227 | 4 302 393 | 3 992 812 | 3 267 994 | 2 695 067 |
| Põhivara | 1 552 691 | 1 324 512 | 1 409 965 | 1 286 541 | 1 232 198 | 1 258 588 | 1 348 749 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 119 427 | 6 683 272 | 6 533 192 | 5 588 934 | 5 225 010 | 4 526 582 | 4 043 816 |
| Kohustised kokku | 1 409 321 | 1 144 039 | 1 412 906 | 952 778 | 774 928 | 1 003 831 | 838 672 |
| Omakapital | 5 710 106 | 5 539 233 | 5 120 286 | 4 636 156 | 4 450 082 | 3 522 751 | 3 205 144 |
| Kasumimarginaal | 12,5 % | 12,8 % | 13,6 % | 10,2 % | 17,3 % | 11,1 % | 5,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 566 736 € · 78,2 %
- Põhivara 1 552 691 € · 21,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 409 321 € · 19,8 %
- Omakapital 5 710 106 € · 80,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 522 036 € | 135 515 € | 2 585 887 € | 17 |
| II kv 2026 | 695 925 € | 134 826 € | 3 455 458 € | 17 |
| I kv 2026 | 961 667 € | 188 553 € | 4 320 280 € | 17 |
| IV kv 2025 | 743 463 € | 127 338 € | 4 412 402 € | 16 |
| III kv 2025 | 749 964 € | 129 142 € | 3 908 325 € | 16 |
| II kv 2025 | 721 077 € | 127 890 € | 4 455 301 € | 16 |
| I kv 2025 | 704 511 € | 175 771 € | 3 977 712 € | 16 |
| IV kv 2024 | 605 905 € | 109 739 € | 4 005 292 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 174 012 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 45 172 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 26,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 861 962 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 110 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Toomas Arike
- Tesla Rent OÜ Tegelik kasusaaja
- Ahja Jõe Ürgoru Selts Juhatuse liige
- J&D Holding OÜ Osanik
-
Ivar Värsi
- OÜ MEDICORE Osanik
- OÜ KODUVALL Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kambja vald 68 587 €
- 2. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kambja vald 5 542 150 €
- 4. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kambja vald 1 371 744 €
- 4. Kõige pikema staažiga juhatused · Kambja vald 24,8 a
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kambja vald 7 804 597 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 542 150 | 10 396 975 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 1 385 268 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 1 087 956 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 451 857 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 421 334 €
- Tartu Ülikool · maksed 413 563 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 304 403 €
Riigihanked
82 lepingut 5 aastaga · 9 243 643 € ilma raamlepinguteta-
Meditsiinitarvikud 1 000 000 €Eesti Maaülikool · 24.09.2026 · raamleping
-
Tallinna Tehnikaülikool · 16.09.2026
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 11.08.2026 · raamleping
-
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 20.07.2026 · raamleping
-
Immunoblot analüsaatori reagendid 1 400 000 €sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla · 17.07.2026 · raamleping
-
Immunoblot analüsaator ja kuluvahendid 422 525 €Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla · 10.07.2026 · 2 osa · raamleping
-
Kemikaalide ja laboritarvikute hankimine 177 536 €OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus · 02.07.2026 · raamleping
-
OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus · 17.06.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.06.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 20021827 / 10
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20021827 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20021827 / 8
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20021827 / 7
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 20021827 / 6
-
05.06.2015Muutmiskanne Ä 20021827 / 5
-
17.11.2011Muutmiskanne Ä 20021827 / 4
-
15.11.2011Muutmiskanne Ä 20021827 / M3
-
13.08.2009Toimiku dokumentide kontroll Ä 21827 / M2
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 21827 / 3
-
15.03.2006Kommertspandi muutmiskanne K 25535 / 2
-
10.10.2003Kommertspandi avamiskanne K 25535
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |
| 2001 | – | – |