OÜ INDAR
Registrisse kantud 10832523OÜ INDAR (registrikood 10832523) on 2001. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 80 292 eurot ja puhaskasum -1 149 eurot, bilansimaht 839 445 eurot. Juhatuse liikmed on Henn Kampus, Andrus Siller, Pauliine Holter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2001 (24 a 10 k) · Kvissentali tee 1, Tartu linn, 51013
Registriandmed KMKR EE100733439 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100733439
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,4 % | 2024: 35,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,2 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 2024: 85,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,9 | 2024: 17,1 |
| Müügitulu kasv | −12,1 % | 2024: −10,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 292 | 91 375 | 102 178 | 157 171 | 115 453 | 117 600 | 130 846 |
| Puhaskasum | -1 149 | 32 369 | 21 470 | 106 746 | 20 926 | 59 591 | 53 983 |
| Käibevara | 148 704 | 132 948 | 169 324 | 135 101 | 81 930 | 101 111 | 101 616 |
| Põhivara | 690 741 | 716 786 | 656 777 | 678 065 | 697 708 | 657 695 | 676 219 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 839 445 | 849 734 | 826 101 | 813 166 | 779 638 | 758 806 | 777 835 |
| Kohustised kokku | 113 626 | 122 766 | 131 502 | 140 037 | 213 255 | 213 349 | 291 969 |
| Omakapital | 725 819 | 726 968 | 694 599 | 673 129 | 566 383 | 545 457 | 485 866 |
| Kasumimarginaal | -1,4 % | 35,4 % | 21,0 % | 67,9 % | 18,1 % | 50,7 % | 41,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 148 704 € · 17,7 %
- Põhivara 690 741 € · 82,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 529 € · 0,7 %
- Pikaajalised kohustised 108 097 € · 12,9 %
- Omakapital 725 819 € · 86,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 942 € | 0 € | 21 129 € | 0 |
| II kv 2026 | 554 € | 0 € | 22 751 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 357 € | 0 € | 21 376 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 293 € | 0 € | 21 143 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 789 € | 0 € | 19 653 € | 0 |
| II kv 2025 | 983 € | 0 € | 20 451 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 278 € | 0 € | 17 792 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 066 € | 0 € | 52 042 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 981 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 043 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pauliine Holter
- INOX BALTIC OÜ Osanik
- IB Metall OÜ Osanik
- MARTMET OÜ Juhatuse liige
- Pargi OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Andrus Siller
- INOX BALTIC OÜ Osanik
- IB Metall OÜ Osanik
- P&S Varad OÜ Tegelik kasusaaja
- Pargi OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Henn Kampus
- RH Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ MAINDREX Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20021842 / 19
-
16.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20021842 / 18
-
14.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20021842 / M7
-
10.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20021842 / 17
-
10.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20021842 / M5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20021842 / 16
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20021842 / 15
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20021842 / 14
-
09.10.2015Muutmiskanne Ä 20021842 / 13
-
02.07.2013Muutmiskanne Ä 20021842 / 12
-
28.12.2012Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20021842 / 11
-
12.12.2012Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20021842 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |