IBF OÜ
Registrisse kantud 10840391IBF OÜ (registrikood 10840391) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 55 559 eurot ja puhaskasum 115 976 eurot, bilansimaht 503 775 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Allan Meltsas. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Allan Meltsas, Sandra Meltsas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.01.2002 (24 a 8 k) · Jalgpalli tn 11, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE100848191 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100848191
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 208,7 % | 2024: 105,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,6 % | 2024: 12,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,7 % | 2024: 41,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +187,6 % | 2024: +14,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 559 | 19 318 | 16 868 | 16 551 | 11 295 | 35 446 | 61 652 |
| Puhaskasum | 115 976 | 20 302 | -2 804 | -15 727 | -26 135 | 14 051 | 931 |
| Käibevara | 13 293 | 7 128 | 83 198 | 98 678 | 272 273 | 29 364 | 48 628 |
| Põhivara | 490 482 | 400 482 | 464 482 | 451 882 | 352 046 | 150 178 | 122 178 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 503 775 | 407 610 | 547 680 | 550 560 | 624 319 | 179 542 | 170 806 |
| Kohustised kokku | 218 167 | 237 978 | 398 349 | 398 425 | 456 456 | 0 | 5 315 |
| Omakapital | 285 608 | 169 632 | 149 331 | 152 135 | 167 863 | 179 542 | 165 491 |
| Kasumimarginaal | 208,7 % | 105,1 % | -16,6 % | -95,0 % | -231,4 % | 39,6 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 293 € · 2,6 %
- Põhivara 490 482 € · 97,4 %
- Lühiajalised kohustised 218 167 € · 43,3 %
- Omakapital 285 608 € · 56,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 35 000 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 20 559 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 070 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 432 € | 0 € | 9 374 € | 0 |
| I kv 2026 | 826 € | 485 € | 8 338 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 962 € | 0 € | 17 596 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 671 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 190 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 698 € | 0 € | 1 153 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 133 € | 0 € | 4 811 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 357 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Allan Meltsas
- Tammiku Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- IBF Invest OÜ Osanik
- IBF Haldus OÜ Juhatuse liige
- Tallinn, Jalgpalli tn 13 korteriühistu Juhatuse liige
- Hooneühistu ASULA-1 Juhatuse liige
- Hooneühistu Garaaž Asula 4 Likvideerija Likvideerimisel
- Hooneühistu ASULA III Likvideerija Likvideerimisel
-
Sandra Meltsas
- Tammiku Arendus OÜ Juhatuse liige
- IBF Invest OÜ Juhatuse liige
- IBF Haldus OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tammiku Arendus OÜ | 100 % | 2 556 € | 02.10.2024 | 30 154 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Tammiku Arendus OÜ 100 %
Skeem
LEI 89450057JB5BKLG2GI84 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 000 |
| Müük avalikule sektorile | 1 209 | 9 683 |
| Toetused kokku | 0 | 1 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahvusraamatukogu · maksed 1 209 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2024Muutmiskanne Ä 10063060 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10063060 / 9
-
10.01.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10063060 / 8
-
11.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10063060 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10063060 / 6
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10063060 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10063060 / 4
-
16.03.2010Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10063060 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 63060 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |