OÜ Levimark
Registrisse kantud 10842898OÜ Levimark (registrikood 10842898) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 10 633 eurot ja puhaskasum -52 144 eurot, bilansimaht 59 911 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Igo Sagri. Juhatuse liige on Igo Sagri. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.2002 (24 a 8 k) · Rõika tn 22, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE100756254 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100756254
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -490,4 % | 2024: 59,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -90,3 % | 2024: 12,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,3 | 2024: 164,3 |
| Müügitulu kasv | −78,9 % | 2024: +63,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 633 | 50 425 | 30 774 | 78 468 | 89 714 | 35 401 | 37 893 |
| Puhaskasum | -52 144 | 30 019 | 6 079 | 41 233 | 63 278 | -17 715 | -5 866 |
| Käibevara | 59 911 | 236 298 | 3 817 | 2 724 | 3 222 | 4 394 | 27 581 |
| Põhivara | – | 0 | 214 182 | 223 300 | 223 300 | 223 300 | 205 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 911 | 236 298 | 217 999 | 226 024 | 226 522 | 227 694 | 232 581 |
| Kohustised kokku | 2 196 | 1 438 | 13 158 | 27 262 | 68 993 | 133 443 | 120 615 |
| Omakapital | 57 715 | 234 860 | 204 841 | 198 762 | 157 529 | 94 251 | 111 966 |
| Kasumimarginaal | -490,4 % | 59,5 % | 19,8 % | 52,5 % | 70,5 % | -50,0 % | -15,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 911 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 196 € · 3,7 %
- Omakapital 57 715 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 319 € | 393 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 983 € | 871 € | 2 063 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 703 € | 1 641 € | 5 722 € | 1 |
| IV kv 2025 | 30 183 € | 1 641 € | 6 811 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 193 € | 1 641 € | 2 444 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 779 € | 1 353 € | 1 378 € | 1 |
| I kv 2025 | 911 € | 1 086 € | 1 250 € | 1 |
| IV kv 2024 | 718 € | 718 € | 755 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 106 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 131 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 123,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 252 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRõika tn 22, Tallinn, 10617
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10063375 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10063375 / 10
-
11.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10063375 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10063375 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10063375 / 7
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10063375 / 6
-
17.05.2012Muutmiskanne Ä 10063375 / 5
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 63375 / 4
-
25.08.2006Muutmiskanne Ä 63375 / 3
-
03.04.2002Mitteavaldatav muutmiskanne Ä 63375 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |