ICT SUPPORT OÜ
Registrisse kantud 10845968ICT SUPPORT OÜ (registrikood 10845968) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46501). 2025. aasta müügitulu oli 410 307 eurot ja puhaskasum -4 134 eurot, bilansimaht 117 137 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Martti Paju. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.03.2002 (24 a 7 k) · Pärnu mnt 278, Tallinn, 11624
Registriandmed KMKR EE100746484 · osakapital 2 558 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100746484
- Osakapital
- 2 558 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -5,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -1 105,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -2,8 % | 2024: 2,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +7,0 % | 2024: +11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 410 307 | 383 579 | 344 960 | 405 557 | 361 792 | 372 343 | 335 094 |
| Puhaskasum | -4 134 | -20 410 | -7 883 | -32 151 | -10 082 | 4 151 | 8 144 |
| Käibevara | 105 144 | 83 193 | 87 807 | 74 373 | 64 086 | 76 431 | 54 496 |
| Põhivara | 11 993 | 8 061 | 1 500 | 1 500 | 250 | 250 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 117 137 | 91 254 | 89 307 | 75 873 | 64 336 | 76 681 | 54 496 |
| Kohustised kokku | 120 437 | 89 407 | 69 799 | 88 482 | 44 794 | 47 057 | 29 023 |
| Omakapital | -3 300 | 1 847 | 19 508 | -12 609 | 19 542 | 29 624 | 25 473 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -5,3 % | -2,3 % | -7,9 % | -2,8 % | 1,1 % | 2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 105 144 € · 89,8 %
- Põhivara 11 993 € · 10,2 %
- Lühiajalised kohustised 104 410 € · 89,1 %
- Pikaajalised kohustised 16 027 € · 13,7 %
- Omakapital -3 300 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 102,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük põhitegevus 258 493 €
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 151 814 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 319 € | 12 360 € | 58 874 € | 3 |
| II kv 2026 | 22 048 € | 12 957 € | 99 030 € | 4 |
| I kv 2026 | 29 506 € | 14 159 € | 103 906 € | 4 |
| IV kv 2025 | 28 125 € | 14 725 € | 124 233 € | 5 |
| III kv 2025 | 24 728 € | 15 408 € | 82 542 € | 4 |
| II kv 2025 | 25 049 € | 15 435 € | 107 170 € | 4 |
| I kv 2025 | 23 043 € | 14 739 € | 123 765 € | 4 |
| IV kv 2024 | 18 689 € | 12 905 € | 111 325 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 106 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 120 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 625 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 641 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Hiiemaa
- Erply Software OÜ Juhatuse liige
- Actual Reports OÜ Tegelik kasusaaja
- Edicy OÜ Juhatuse liige
- OÜ Automat Software Juhatuse liige
- Margn OÜ Juhatuse liige
- Docura OÜ Tegelik kasusaaja
- Roller Äritarkvara OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- CWS OÜ Tegelik kasusaaja
-
Martti Paju
- Billingly Development OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Inventory OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- No Gravity OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Intral OÜ Tegelik kasusaaja
- RV Rent Consult OÜ Osanik
-
Erply Software OÜ
- Lumav Commerce OÜ Osanik
- Roller Äritarkvara OÜ Osanik Maksuvõlg
-
iee OÜ
- MeetFrank OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Mediron OÜ
- Ordeks OÜ Osanik
- Dress for Day OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Finest-Hall Factory OÜ | 0,01 % | 1 € | 04.03.2021 | 5 165 816 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Erply Software OÜ 50 %
-
-
Mediron OÜ 45 %
-
iee OÜ 5 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Finest-Hall Factory OÜ 0,01 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 27 375 | 28 535 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid SA · maksed 20 335 €
- Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus · maksed 4 521 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 2 520 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.09.2026Muutmiskanne Ä 10063005 / 15
-
07.08.2026Muutmiskanne Ä 10063005 / 14
-
27.07.2026Osanike muutmine Ä 10063005 / M5
-
19.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10063005 / 13
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10063005 / 12
-
09.05.2023Muutmiskanne Ä 10063005 / 11
-
09.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10063005 / 10
-
27.04.2021Muutmiskanne Ä 10063005 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10063005 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10063005 / 7
-
26.01.2017Muutmiskanne Ä 10063005 / 6
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10063005 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |