Osaühing Canton
Registrisse kantud 10846488Osaühing Canton (registrikood 10846488) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). Ettevõtte ainuomanik on Peeter Metsik. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Peeter Metsik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2002 (24 a 7 k) · Pärnu mnt 148, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,3 % | 2024: 56,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,3 % | 2024: 71,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 596 636 | 1 179 719 | 736 762 | 540 008 | 616 183 | 275 753 | 258 611 |
| Käibevara | 1 494 608 | 1 168 265 | 878 108 | 1 001 401 | 1 135 782 | 749 609 | 638 855 |
| Põhivara | 1 466 860 | 1 752 824 | 1 303 630 | 778 206 | 313 817 | 180 283 | 180 283 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 961 468 | 2 921 089 | 2 181 738 | 1 779 607 | 1 449 599 | 929 892 | 819 138 |
| Kohustised kokku | 404 766 | 827 681 | 473 050 | 232 681 | 442 681 | 672 691 | 562 690 |
| Omakapital | 2 556 702 | 2 093 408 | 1 708 688 | 1 546 926 | 1 006 918 | 257 201 | 256 448 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 494 608 € · 50,5 %
- Põhivara 1 466 860 € · 49,5 %
- Lühiajalised kohustised 404 766 € · 13,7 %
- Omakapital 2 556 702 € · 86,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 433 € | 2 433 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 91 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 74 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 49 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 44 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 44 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 811 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 811 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Metsik
- aktsiaselts Surgitech Tegelik kasusaaja
- CantonSolaris OÜ Tegelik kasusaaja
- Kihelkonna Hariduselu Mittetulundusühing Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| CantonSolaris OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 66 806 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
CantonSolaris OÜ 100 %
Skeem
LEI 549300TG9DZZLPLVCD56
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10063800 / 11
-
07.09.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10063800 / M3
-
27.08.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10063800 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10063800 / 10
-
06.07.2021Muutmiskanne Ä 10063800 / 9
-
17.05.2021Muutmiskanne Ä 10063800 / 8
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10063800 / 7
-
14.05.2019Muutmiskanne Ä 10063800 / 6
-
02.05.2018Muutmiskanne Ä 10063800 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10063800 / 4
-
02.07.2010Muutmiskanne Ä 10063800 / 3
-
19.11.2004Muutmiskanne Ä 63800 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |