OSAÜHING PREMA
Registrisse kantud 10846979OSAÜHING PREMA (registrikood 10846979) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine (EMTAK 58111). 2025. aasta müügitulu oli 3 083 eurot ja puhaskasum -336 eurot, bilansimaht 37 892 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arvo Viilma. Juhatuse liikmed on Arvo Viilma, Vilja Tuisk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.03.2002 (24 a 7 k) · Jõeveere tee 50, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE100762439 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100762439
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,9 % | 2024: -37,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2024: -5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 89,8 | 2024: 175,2 |
| Müügitulu kasv | −43,1 % | 2024: −34,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 083 | 5 422 | 8 256 | 16 529 | 8 386 | 7 618 | 6 600 |
| Puhaskasum | -336 | -2 004 | 2 075 | 7 124 | 218 | -1 747 | -620 |
| Käibevara | 37 892 | 38 023 | 40 455 | 34 958 | 25 703 | 22 214 | 21 024 |
| Põhivara | 0 | 0 | 2 264 | 4 981 | 7 969 | 11 118 | 14 266 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 892 | 38 023 | 42 719 | 39 939 | 33 672 | 33 332 | 35 290 |
| Kohustised kokku | 422 | 217 | 2 909 | 2 204 | 3 061 | 2 939 | 3 149 |
| Omakapital | 37 470 | 37 806 | 39 810 | 37 735 | 30 611 | 30 393 | 32 141 |
| Kasumimarginaal | -10,9 % | -37,0 % | 25,1 % | 43,1 % | 2,6 % | -22,9 % | -9,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 892 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 422 € · 1,1 %
- Omakapital 37 470 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 89,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 € | 0 € | 823 € | 2 |
| II kv 2026 | 33 € | 0 € | 870 € | 2 |
| I kv 2026 | 27 € | 0 € | 1 094 € | 2 |
| IV kv 2025 | 26 € | 0 € | 666 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 510 € | 2 |
| II kv 2025 | 54 € | 0 € | 685 € | 2 |
| I kv 2025 | 23 € | 0 € | 1 259 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 € | 0 € | 1 067 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 274 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõeveere tee 50, Alliku küla, 76403
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30026920 / 9
-
18.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30026920 / 8
-
31.07.2020Muutmiskanne Ä 30026920 / 7
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 30026920 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30026920 / 5
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 30026920 / 4
-
06.01.2012Muutmiskanne Ä 30026920 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 26920 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 63909 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 26920
-
01.07.2002Toimiku dokumentide kontroll Ä 63909 / M2
-
04.04.2002Toimiku dokumentide kontroll Ä 63909 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |