Softreflector OÜ
Registrisse kantud 10848926Softreflector OÜ (registrikood 10848926) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude plasttoodete tootmine (EMTAK 22261). 2025. aasta müügitulu oli 1 136 674 eurot ja puhaskasum 147 673 eurot, bilansimaht 2 498 043 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Saarniit. Juhatuse liige on Toomas Saarniit. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2002 (24 a 6 k) · Järve tn 35a, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE100748628 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100748628
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude plasttoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 2024: 19,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,3 % | 2024: 10,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,8 % | 2024: 91,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,0 | 2024: 9,3 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: −19,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 136 674 | 1 137 287 | 1 411 720 | 1 352 609 | 1 252 373 | 1 333 355 | 1 549 215 |
| Puhaskasum | 147 673 | 221 432 | 244 108 | 350 063 | 238 244 | 244 610 | 355 072 |
| Käibevara | 1 092 726 | 1 041 628 | 1 294 906 | 1 441 398 | 1 298 119 | 1 176 821 | 1 091 248 |
| Põhivara | 1 405 317 | 1 226 968 | 883 560 | 511 984 | 469 169 | 602 535 | 2 553 064 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 498 043 | 2 268 596 | 2 178 466 | 1 953 382 | 1 767 288 | 1 779 356 | 3 644 312 |
| Kohustised kokku | 480 408 | 198 634 | 329 936 | 348 960 | 512 929 | 763 241 | 872 807 |
| Omakapital | 2 017 635 | 2 069 962 | 1 848 530 | 1 604 422 | 1 254 359 | 1 016 115 | 2 771 505 |
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 19,5 % | 17,3 % | 25,9 % | 19,0 % | 18,3 % | 22,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 092 726 € · 43,7 %
- Põhivara 1 405 317 € · 56,3 %
- Lühiajalised kohustised 156 618 € · 6,3 %
- Pikaajalised kohustised 323 790 € · 13,0 %
- Omakapital 2 017 635 € · 80,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 443 € | 25 980 € | 452 300 € | 21 |
| II kv 2026 | 28 742 € | 25 963 € | 85 945 € | 18 |
| I kv 2026 | 33 268 € | 27 871 € | 196 850 € | 19 |
| IV kv 2025 | 27 905 € | 24 788 € | 463 350 € | 18 |
| III kv 2025 | 31 518 € | 23 711 € | 415 493 € | 19 |
| II kv 2025 | 25 058 € | 19 322 € | 73 305 € | 18 |
| I kv 2025 | 38 271 € | 22 590 € | 205 745 € | 18 |
| IV kv 2024 | 39 549 € | 25 595 € | 548 779 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 148 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 660 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 150 767 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 793 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Saarniit
- Moiety Fund OÜ Juhatuse liige
- Dark Aid OÜ Juhatuse liige
- ROYAL MINTING OÜ Juhatuse liige
- OÜ Roger Base Tegelik kasusaaja
- PIXIE STORE OÜ Tegelik kasusaaja
- Keila linn, Jaama tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 24,3 a
- 13. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 3 tk
- 16. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 13,0 %
- 26. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 13 425 €
- 27. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 0,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 632 | 25 407 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kose Vallavalitsus · maksed 1 897 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 636 €
- SA Eesti Draamateater · maksed 636 €
- Tallinna Ülikool · maksed 464 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSoftreflector LLC is a leading European producer of visual safety products.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10064169 / 14
-
18.05.2020Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10064169 / 13
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10064169 / 12
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10064169 / 11
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10064169 / 10
-
28.10.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10064169 / 9
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10064169 / 8
-
05.01.2009Muutmiskanne Ä 64169 / 7
-
03.04.2008Muutmiskanne Ä 64169 / 6
-
06.12.2005Muutmiskanne Ä 64169 / 5
-
25.10.2005Muutmiskanne Ä 64169 / M3
-
15.09.2005Muutmiskanne Ä 64169 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |