OÜ FERCRAFT
Registrisse kantud 10851064OÜ FERCRAFT (registrikood 10851064) on 2002. aastal asutatud osaühing, asukoht Vahi alevik, tegevusala mehaaniline metallitöötlus (EMTAK 25531). 2025. aasta müügitulu oli 1 023 503 eurot ja puhaskasum 121 564 eurot, bilansimaht 293 788 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aktsiaselts KONESKO. Juhatuse liige on Roland Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2002 (24 a 6 k) · Savimäe tn 8, Vahi alevik, 60534
Registriandmed KMKR EE100750658 · osakapital 3 195 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100750658
- Osakapital
- 3 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mehaaniline metallitöötlus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 59,5 % | 2024: 90,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,5 % | 2024: 26,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +21,6 % | 2024: −15,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 023 503 | 841 436 | 999 815 | 1 205 685 | 1 002 805 | 795 460 | 739 420 |
| Puhaskasum | 121 564 | 74 364 | 68 732 | 133 283 | 120 652 | 113 351 | 75 808 |
| Käibevara | 225 244 | 229 756 | 204 185 | 242 029 | 185 702 | 212 905 | 145 624 |
| Põhivara | 68 544 | 81 642 | 94 968 | 108 613 | 112 442 | 12 127 | 27 550 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 293 788 | 311 398 | 299 153 | 350 642 | 298 144 | 225 032 | 173 174 |
| Kohustised kokku | 89 575 | 228 749 | 72 454 | 87 281 | 80 487 | 54 642 | 50 284 |
| Omakapital | 204 213 | 82 649 | 226 699 | 263 361 | 217 657 | 170 390 | 122 890 |
| Kasumimarginaal | 11,9 % | 8,8 % | 6,9 % | 11,1 % | 12,0 % | 14,2 % | 10,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 225 244 € · 76,7 %
- Põhivara 68 544 € · 23,3 %
- Lühiajalised kohustised 89 575 € · 30,5 %
- Omakapital 204 213 € · 69,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 71 911 € | 47 117 € | 280 802 € | 11 |
| II kv 2026 | 75 944 € | 43 141 € | 365 078 € | 11 |
| I kv 2026 | 68 735 € | 45 952 € | 305 344 € | 11 |
| IV kv 2025 | 83 440 € | 43 704 € | 331 960 € | 11 |
| III kv 2025 | 77 601 € | 45 558 € | 271 008 € | 11 |
| II kv 2025 | 78 211 € | 44 083 € | 302 277 € | 11 |
| I kv 2025 | 72 035 € | 45 288 € | 289 254 € | 11 |
| IV kv 2024 | 60 045 € | 44 426 € | 206 454 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 970 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 706 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 93 601 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 746 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart-Järvo Hirtentreu
- Aktsiaselts KONESKO Juhatuse liige
- osaühing Konesko Autotarvik Juhatuse liige
- Osaühing Tannenrode Tegelik kasusaaja
- OÜ Toomkooli Invest Tegelik kasusaaja
- Hola Investments OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aktsiaselts KONESKO
- osaühing Konesko Autotarvik Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Aktsiaselts KONESKO 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kõige pikema staažiga juhatused · Tartu vald 24,6 a
- 20. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Tartu vald 59,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.2024Muutmiskanne Ä 20022729 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20022729 / 9
-
24.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20022729 / 8
-
13.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20022729 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20022729 / 6
-
03.06.2016Muutmiskanne Ä 20022729 / 5
-
31.05.2016Muutmiskanne Ä 20022729 / M2
-
30.04.2009Muutmiskanne Ä 22729 / 4
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 22729 / 3
-
13.10.2005Muutmiskanne Ä 22729 / 2
-
21.03.2002Esmakanne Ä 22729
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |